تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

آسمان مجازی ، واقعیت یک رویا

آسمان مجازی، واقعیت یک رویا

 

برای به واقعیت رساندن رویاهای شما طراحی شده اند. اگر در گذشته دوست داشتید که سقف اتاق خوابتان در شب به روی ستاره ها باز شود، یا هنگام صرف چای دبش عصرانه، در زیر آسمان صاف با ابرهای زیبا باشید، شما را به مهمانی آسمان مجازی دعوت می کنیم.
دیگر لازم نیست برای گچ بری های خسته کننده و تکراری هزینه گزافی را بپردازید، در جشن آسمان مجازی، شما به دنیای نور و رنگ و زیبایی دعوت هستید. سقف آپارتمان خود را رویایی نمایید. هر آنچه که از آسمان انتظار دارید، در سقف خانه خود ببینید. یک روز آفتابی، یک هوای نیمه ابری با شاخه های خیس درختان یا ماشین مورد علاقه دوران بچگی خود را با آسمان مجازی، در سقف خانه تان نقاشی کنید.

آسمان مجازی 4715 آسمان مجازی 98419684

اجرای سقف کاذب آسمان مجازی

اجرای این نوع از سقف های کاذب، مانند سقف های کاذب دیگر است. به همان آسانی و شاید هم آسانتر. این سقف کاذب از سه لایه تشکیل می شود، که لایه های درونی برای محکم کردن سازه سقف و نورپردازی کاربرد دارند و در نهایت لایه سوم و آخر، رویای شماست. تایل های آسمان مجازی. چاپ هر تصویری که برای آسمان خود متصور هستید، حالا امکان پذیر شده است.
شیرین ترین قسمت داستان جایی است که شما قصد انتخاب تصویر آسمانتان را دارید. آسمان مجازی، رویاپردازی شما را به چالش دعوت می کند.
با آسمان مجازی، در اتاق خود، در رویاهایتان زندگی کنید. در شهرهای بزرگ دیدن تصاویر زیبا از آسمان برای مردم، تبدیل به یک آرزو شده است و با هر بار صاف شدن هوا، بساط پیک نیک های بهاری در اندک فضاهای سبز شهر، گسترده می شود. حال شما می توانید به راحتی و با کمترین هزینه، بهار را در دل خانه خود نقاشی کنید. اجرای این سقف کاذب به مانند یک نقاشی است، ساده، با ظرافت و دقیق.

لینک کوتاه :

https://noazine.com/?p=12105

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*