تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

آموزش نصب لوردراپه عمودی با روش صحیح و کامل به صورت تصویری

آموزش نصب لوردراپه به وسیله بست دیواری

مرحله اول آموزش نصب لوردراپه :

نصب بست های دیواری ، بایستی طبق اندازه ای که خودتان هنگام سفارشِ پرده ، در نظر گرفته اید، انجام شود . روش اندازه گیری در قسمت اندازه گیری ها توضیح داده شده است. ولی معمولاً بست دیواری را طوری نصب می کنند که لبه ی بالایی آن 10 سانتیمتر با لبه بالایی پنجره فاصله داشته باشد . محل سوراخ های هر بست را روی دیوار علامت گذاری کنید؛ سپس آنجا را سوراخ نموده به وسیله ی پیچ و رول پلاک بست ها را به دیوار نصب نمایید.

توصیه : درصورت بلند بودن ریل (بیش از 3/5 متر) بایستی از 3 بست دیواری ، استفاده شود .

آموزش نصب لوردراپه

آموزش نصب لوردراپه پرده عمودی به وسیله بست دیواری

آموزش نصب لوردراپه

 
 

مرحله دوم آموزش نصب لوردراپه :

حال می خواهید ریل (چوب پرده ) را به بست ها نصب کنید . ریل را ابتدا داخل بست های سقفی قرار دهید و با پیچی که جلوی هر بست قرار دارد آنرا محکم کنید . دقت نمائید که سفت شدن بیش از حد پیچ باعث می شود دیواره ی ریل فشرده شده مانع حرکت راحت تراک های داخل آن گردد . به همین دلیل پیچ را با پیچ گوشتی حدود یک دور،کمتر یا بیشتر، بچرخانید . معمولا هنگام تولید ریل ، پارچه ای را برای محافظت از نخ و زنجیر پرده ، داخل ریل قرار می دهند . پارچه را در این مرحله در آورده و زنجیر و نخ را آزاد کنید.

مرحله سوم آموزش نصب لوردراپه :

بعد از نصب بست ها و ریل ، دستانتان را حتما تمیز کنید . طریقه نصب پرده لوردراپه زنجیری که در کنار ریل آویزان شده است برای ایجاد سایه روشن کردن بکار میرود در حالیکه نخ ها به جهت کشیدن پرده ها به عقب و جلو استفاده میشود. زنجیر را به سمت پائین ظریفانه بکشید تا تراک های داخل ریل مطابق با شکل شماره 1 به صورت نیمرخ ، عمود بر پنجره یا درب قرار گیرد.

تذکر :

دقت کنید که آویز قلابها به سه حالت قرار میگرند :

رو به جلو، رو به عقب ، ودر حالت نیمرخ به یک سو . چنانچه آنها را رو به جلو یا عقب قرار دهید و پرده ها را آویزان کنید ، پرده ها قفل میکنند و دیگر حالت سایه روشن ایجاد نمیکنند .

در این مرحله پارچه های پرده را که طبق سفارش شما اندازه گیری شده و به صورت یک رل به هم پیچانده شده باز کنید. برای باز کردن دستتان را در مرکز رل پارچه ها فرو برده سرهای پارچه ها را که دارای حلقه هائی هستند محکم در دست گرفته به طرف بالا بکشید تا پارچه ها آزاد شوند .

آموزش نصب لوردراپه

مرحله چهارم آموزش نصب لوردراپه :

در این مرحله طریقه نصب پرده لوردراپه باید پایین پرده را با به کار بردن وزنه های مستطیل شکل و دو زنجیر پلاستیکی ، آماده کنید . وزنه ها دارای دو زبانه در دو طرفشان می باشند . این وزنه ها را باید داخل شکاف پایین هر پارچه قرار دهید به صورتی که زبانه هادر دو طرف رو به بالا باشند .

سپس زنجیر پلاستیکی را روی وزنه ها در دو طرف نصب کنید ؛ یعنی حلقه هایی که به فاصله های معین روی زنجیر وجود دارد را ، با کمی فشار در زبانه های وزنه ها قرار دهید. به عبارت دیگر ، وزنه ها به وسیله ی دو زنجیر در دو طرف به هم متصل می شوند.

حالا می توانید از پرده زیبای خود لذت ببرید!
آموزش نصب لوردراپه
 
دیدن نمونه کار های پرده لوردراپه تصویری
نمونه کارهای دکوراسیون داخلی

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

یک پاسخ به کاغذ دیواری سه بعدی – کاغذ دیواری ساده – کاغذ دیواری ارزان – انواع کاغذ دیواری رنگی – 2019

  1. سایت‌تون قالب خیلی ساده ، خوب و همینطور تاثیرگزار هستش، خودتون نوشتید؟ میتونید راهنمایی کنید چطور میتونم یه همچین قالبی
    درست بکنم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*