تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

بکوب و بساز البته با کمک پرده زبرا

پرده زبرا

پرده زبرا همان تغییری است که حس می‌شود. بعد از مدت زمانیکه  عناصر خانه کمی رنگ و بویی تکراری به خود می‌گیرند  نیاز به تغییر شدیدی در جای جای خانه احساس می‌شود. اما نمی‌توانید عناصر گران مانند مبل و یا فرش را سریع تغییر بدهید، بلکه می‌توانیم المان‌هایی که تاثیر بسزایی روی دکوراسیون دارد و همچنین قیمت مقرون به صرفه دارند را عوض کنیم تا خانه قدیمی دلسرد به یک خانه جدید و روح انگیز تبدیل شود.

کافی است پرده را از روی پنجره جدا کنید و ببینید که نبود آن چقدر فضای خانه را تغییر می‌دهد، یا اینکه سَری به دنیای پرده‌ها بزنید و هرکدام را روی پنجره خانه خود تصور کنید آنگاه متوجه می‌شوید که تغییر عنصر سبب می‌شود فضا به گونه‌ای جلوه کند که گویی دوباره کوبیده و ساخته شده است.

صدا و سیما روی پنجره!

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که تصاویر پرده زبرا را حتماً مشاهده کنید. این پرده با اینکه بی‌صداست ولی حرف برای گفتن زیاد دارد. مانند همان کتاب یار دبستانی ما.

پرده تصویری زبرا فقط یک پرده نیست که پنجره را بپوشاند، دنیایی از حرف و  افسانه و یا تصاویر است. می‌توان این پرده را صدا و سیما دانست چرا که تصاویری که روی آن نقش بسته‌اند هزاران هزار داستان را برای ما بازگو می‌کنند.

در بین عناصر منزل، اگر پرده زبرا تصویری وجود داشته باشد می‌توانیم با اطمینان ۹۰ درصد بگوییم شما یکی از  عاشقان هنر و طبیعت هستید. چرا که در لابه لای پرده تصویری زبرا، تصاویری از هنرهای اقلیم ایران و طبیعت بکر جهان هستی نقش بسته است. شاید هم تصویری زیبا از پاتریک در اتاق کودکتان شما را به وجد می‌آورد.

دست شما برای انتخاب تصاویر کاملاً باز است. هر تصویری را که دوست دارید روی پرده تصویری زبرا تصور کنید و سپس آن را سفارش دهید به زودی آن تصویری که در اعماق ذهن شما بوده است روبه روی شما به عینیت تبدیل می‌شود. کار پرده زبرا همین است تبدیل انتزاع به واقعیت!

بکوب و بساز البته با کمک پرده زبرا

چرا پرده زبرا را دوست دارید؟

پرده تصویری زبرا چقدر طرفدار دارد؟ ما این سوال را از مشتریان زیادی پرسیده‌ایم که چرا یکی از انتخاب‌های شما پرده زبرای تصویری است؟ اکثر آن‌ها جواب داده‌اند پرده زبرای تصویری!

زیرا در عین سادگی، زیبایی منحصر به فرد و محصور کننده‌ای را برای دکوراسیون ما به ارمغان می‌آورد و زمانیکه پرده تصویری زبرا را به منزل خود اضافه کرده‌ایم متوجه شده‌ایم که این پرده، همان عنصر بی‌نظیری بوده است که سال‌ها به دنبال آن بوده‌ایم و همچنین قیمت مقرون به صرفه‌تری دارد و البته از راحتی باز و بستن شدن پرده زبرا بسیار خرسند هستیم که سبب شده است فضای زیادی را در خانه اشغال نکند. پس به همین دلیل یکی از انتخاب‌های ما پرده تصویری زبرا است.

پرده تصویری زبرا؛ همانطور که بدان آگاه هستید از تورهای ظریف و زیبا و همچنین تصاویر بکر، ساخته شده است. و این امر یعنی تلفیق زیبایی در زیبایی. پس اکنون وقت آن شده است که شما هم نگاهی به پرده‌های زیبای زبرا بیندازید.

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*