تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

رانر میز ناهار خوری یا رومیزی میز ناهارخوری+عکس رومیزی و رانر

انتخاب رومیزی و یا رانر برای هفت سین و میز پذیرایی

گروه تحریریه نوآذین : رانر میز ناهار خوری یا رومیزی میز ناهارخوری فقط برای استفاده بر رروی میزهای پذیرایی طراحی نشده بلکه می توان از رانر با چاپ تصاویره و یا نوشته های دلخواه جلوه ای زیبا به میزهای هفت سین بدهید.

رانر میز ناهار خوری یا رومیزی میز ناهارخوری

بزارید همین ابتدا به این پرسش پاسخ دهیم که رانر چیست؟ و چه تفاوتی با رومیزی دارد.رانر درواقع یک پارچه باریک هست که بر روی انواع میزها به کار برده می شود و تفاوتش با رومیزی در این است که رومیزی پارچه ای است که کاملا روی میز را میگیرد ولی رانر قسمتی از میز که عمدتا وسط میز میباشد را در بر می گیرد.با نگاه به تصویر زیر به راحتی می توانید تفاوت این دو محصول را متوجه بشوید.

رانر میز ناهار خوری,رومیزی میز ناهارخوری,رومیزی,رانر,چیدمان میز پذیرایی

 

رانر میز ناهار خوری,رومیزی میز ناهارخوری,رومیزی,رانر,چیدمان میز پذیرایی

 

دکوراسیون نوروز با رومیزی و رانر های زیبا

خیلی‌ها هستند که تا صدای در کردن توپ سال نو را می‌شنوند یادشان می‌افتد سفره هفت سین بچینند و پسین همان موقع است که به فعالیت می افتند تا کاسه و بشقابی جور کنند و اجزای سفره‌شان را یکی‌درمیان در آن بچینند.معمولاً هم در این مواقع احد دوتا از سین‌ها از قلم می‌افتند و به‌همان سفره کج و کوله و ناقص خوشنودی می‌دهند.

اما این‌بار و امسال و قبل از هرچیزی سراغ یک رومیزی یا رانر خوش آب و رنگ بروید و آن را جلوی چشمتان بگذارید تا کلی انرژی برای چیدن سفره هفت سین بهتان بدهد.سفره‌ی سفره هفت‌سین نخستین سینی است که باید به آن اندیشه کنید لغایت سال نو را با سفره هفت‌سینِ منحصربه‌فرد و ویژه خودتان آغاز کنید.با عیدانه چیدانه به اتفاق باشید…

رانر میز ناهار خوری,رومیزی میز ناهارخوری,رومیزی,رانر,چیدمان میز پذیرایی

رومیزی و کوسن‌ها را با هم سِت کنید!

شما می‌توانید به اتفاق با رومیزی‌ای که برای هفت‌سین‌تان درنظر می‌گیرید، به ست کردن آن با کوسن‌ها هم اندیشه کنید.کوسن‌ها و رومیزی‌ها جزو اشیای نسبتاً ارزان بها اما مهم در ساختار دکوراسیون درونی یک فضا هستند و در بسیاری از موارد می‌توانند با حضورشان، محدودیت‌هایی که در تغییر مکان دارید را به دست کم برسانند.

مثلاً زمانی که در موقعیتی نیستید که بتوانید مبلمان جدید بخرید یا رویه مبل‌ها را تعویض کنید، با هزینه‌‌ای مختصر و کمی خلاقیت می توانید تغییری جدی در فضای منزل ایجاد کنید.پس با یک تیر چند نشان بزنید.

هم سفره‌هفت سین بچینید و هم یک تغییر رنگ در ساختار اتاق پذیرایی‌تان بدهید.یادتان باشد کوسن ها از دسته وسایلی هستند که با حضورشان رنگ و جلوه ویژه ای به چیدمان منزل تان می دهند.استفاده متعلق به ها مانند یک میان‌بُر راحت برای تغییر رنگ فضا است.

نکته ای خدمت شما دوستان باید عرض کنم این است که رانر میز ناهار خوری یا رومیزی میز ناهارخوری و یا هر استفاده که از این رانر و رومیزی برای هرنوع میزی که در نظر دارید این امکان وجود دارد که تصاویر دلخواه و اختصاصی خودتون و یا نوشته های زیبا رو روی این محصولات با بالاترین کیفیت چاپ کنید.

” این مطلب در تاریخ 1397/12/15 انتشار یافته است. ”

رانر میز ناهار خوری,رومیزی میز ناهارخوری,رومیزی,رانر,چیدمان میز پذیرایی

رانر میز ناهار خوری,رومیزی میز ناهارخوری,رومیزی,رانر,چیدمان میز پذیرایی

 

لینک کوتاه :

https://noazine.com/?p=10220

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*