تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

راهنمای انتخاب صحیح انواع کاغذ دیواری و پوستر تصویری

کاغذ دیواری

یک گزینه مناسب در تغییر دکوراسیون منزل و یا دفتر کار شما استفاده از پوستر دیواری سه بعدی با طرح مناسب محیط می باشد .

در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع پوستر دیواری آشنا کنیم و مزایا و معایب هر یک را توضیح دهیم .

کاغذ دیواری پوستری یا همان پوستر دیواری به دو صورت آماده و سقارشی در بازار موجود می باشد .
هر دو نوع کاغذ دیواری پوستری بصورت شیت هایی کنار یکدیگر قرار گرفته و طرح مورد نظر را تشکیل می دهند . طرح های هر دو نوع کاغذ دیواری پوستری سه بعدی بوده و هر دو قابل شستشو می باشند .

کاغذ دیواری , پوستر دیواری , کاغذ دیواری سه بعدی

انتخاب کاغذ دیواری و پوستر تصویری سه بعدی

پوستر دیواری و کاغذ دیواری سه بعدی آماده اصولا ساخت کشورهای خارجی از جمله چین می باشد که در ابعاد مشخص تولید و عرضه میگردد .
این پوستر ها بصورت 1 تکه ( عرض 184 و ارتفاع 127 ) ، 2 تکه ( عرض 92 و ارتفاع 220 )، 4 تکه ( عرض 194 و ارتفاع 270 ) و 8 تکه ( عرض 368 و ارتفاع 254 ) موجود می باشد و همان طور که مشخص است محدودیت ابعاد داشته و با توجه به سایز دیوار باید یکی از گزینه ها انتخاب گردد و متراژ اضافه پس از نصب بریده شود که باعث ناقص شدن طرح می شود و یا کوچکتر از دیوار باشد که در نتیجه قسمتهایی از دیوار خالی میماند و مجبور به استفاده از قابهای گچی و چوبی و یا استفاده از متریالهای دیگری برای آن شوید .

کاغذ دیواری , پوستر دیواری , کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذدیواری

در حالی که در پوستر سفارشی ، ابعاد به اندازه دیوار شما چاپ و تولید می شود که در نتیجه طرح پوستر بصورت کامل بر روی دیواری نصب میگردد و از مهمترین مزیت پوستر دیواری یا همان کاعذ دیواری پوستری می باشد . لازم است که پوستر های سفارشی در ایران بر روی کاغذ دیواری قابل شستشوی خارجی و توسط دستگاههای خارجی چاپ و تولید می گردد و با نصب تکه های کاغذ دیواری در کنار هم طرح مورد نظر ایجاد می گردد .

کاغذ دیواری , پوستر دیواری , کاغذ دیواری سه بعدی

از دیگر مزایای پوستر و کاغذ دیواری تصویری سفارشی در ابعاد دلخواه می توان به طرحهای بسیار زیاد آن و طرحهای اختصاصی آن اشاره کرد که امکان استفاده از طرحهای ایرانی و سنتی و همچنین طرح دلخواه و سفارشی مشتری که توسط گرافیست های هنرمند ایرانی طراحی می شود را می دهد. همچنین چاپ عکس شخصی افراد بر روی پوستر و نصب بر روی دیوار هم امکان پذیر می باشد .

کاغذ دیواری , پوستر دیواری , کاغذ دیواری سه بعدی

گروه دکوراسیون داخلی دکورآفیس مفتخر است با استفاده از دستگاه ژاپنی و کاغذ دیواری های با کیفیت خارجی ، بیش از 20.000 طرح رو چاپ و تولید نماید .

کاغذ دیواری , پوستر دیواری , کاغذ دیواری سه بعدی

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*