تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

روتختی ، قصه گوی قبل از خواب

روتختی، قصه گوی قبل از خواب

 

اگر از یک زوج جوان بپرسید که برای انتخاب اولین روتختی خود، چند ساعت وقت گذاشته اند، به قیمت آن چقدر اهمیت داده اند و یا جنس و طرح روی آن را چند بار تست کرده اند، به اهمیت ویژه این قصه گوی شبانه پی خواهید برد.
داستان از آنجایی شروع می شود که شما برای خوابیدن روی تخت خوش طرح خود لحظه شماری می کنید. نه اینکه از تخت خود فراری باشید. به محض اینکه سر به بالین بگذارید، قصه گویی روتختی شما را به خواب هفت پادشاه و هفت اقلیم خواهد برد.
روتختی این کالای خواب لطیف و زیبا، اما بسیار متنوع و رنگارنگ. بسته به اینکه از چه قصه ای در هنگام خواب لذت می برید، می توانید طرح روتختی ارزان قیمت خود را انتخاب نمایید. روتختی مخمل با طرح گل های قرمز، شما را به قصه های دور و دراز دشت و گل های بهاری خواهد برد. یا می توانید از روتختی کتان طرح حیوانات خود بخواهید قصه حیوانات جنگل را برای شما بگوید. راستی قصه هفت دریا را اگر نشنیده اید، به سراغ طرح دریایی بروید، واقعا زیباست.

زبرا 523

زبرا 520

اهمیت روتختی

همیشه کالای خواب بخصوص برای نوعروسان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. به خصوص یک روتختی شیک، که با دکوراسیون اتاق خواب هم آهنگ بوده و از شما برای به رختخواب رفتن دعوت کند. همیشه اگر اتاق خواب را در ذهن خود تداعی کنید، طرح روی تخت همیشه اولین قدم را در خاطر شما، خواهد گذاشت.
کیفیت این کالای خواب نیز با توجه به محل استفاده از آن بسیار حائز اهمیت است. برای رعایت بهداشت هم که شده، از مرغوبیت آن قبل از خرید مطمئن شوید. دکوراسیون اتاق خواب خود را در زمان خرید حتما برای انتخاب طرح لحاظ کنید. در نهایت جنس و طرحی را انتخاب نمایید، که بعد از گذشتن از فیلترهای بالا، چشم و دل شما را جذب کند. وگرنه، از خواب بی خواب خواهید شد.

لینک کوتاه :

https://noazine.com/?p=12108

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*