تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

ریسه تصویری یعنی ورود کهکشان و اقیانوس به خانه

ریسه تصویری

ریسه تصویری یا همان شرشره تصویری از عناصر منحصر به فرد منزل هستند. زمانیکه شما شرشره تصویری را در راهرو منزل خود نصب می‌کنید متوجه تاثیر بسزای آن می‌شوید. چرا که ریسه یا شرشره تصویری جلوه بصری عمیقی را برای منزل شما خلق می‌کند.

ریسه‌های تصویری از بالاترین تکنولوژی‌های چاپ بهره برده‌اند و تصاویر را به گونه‌ای در خود جای داده‌اند که گویا هزاران سال تصویر با ریسه‌ها مانوس بوده است.

راهرو خانه خود را مرموز کنید. تنها عنصری که می‌تواند رمز و رازی را به فضای منزل شما اضافه کند همین شرشره تصویری یا ریسه چاپی است چرا که با وجود تصاویری زیبا از کهکشان‌های بی‌نهایت و اعماق اقیانوس‌های آرام و شاید هم اطلس؛ خانه را جذاب و خاص می‌کند.

نورانی کردن منزل با ستاره‌ها به کمک ریسه تصویری

تصور کنید زمانی که ستارگان در سکوت مطلق به خواب عمیقی فرو رفته اند شما با عبور از بین شرشره تصویری خواب ستارگان را به هم می‌زنید و هیجانی را در ریسه تصویری و حتی در محیط اطراف آن پدید می‌آورد. اگر تصویر ریسه تصویری از ستاره و یا شاید هم کرم شب تاب بهره برده باشد.

زمانیکه در تاریکی شب سکوت همه جا را فرا گرفته است راه منزل را نورانی می‌کند و شاید هم شروع به آواز خوانی کند. انتخاب تصویر با شما است، فقط کافی است ببینید چه تصویری با چه طرح و رنگی با سایر المان‌های عنصر شما همخوانی و هارمونی دارد تا برای شما فضایی بسیار محصور کننده‌ای را خلق نماید.

 ریسه تصویری یعنی ورود کهکشان و اقیانوس به خانه

فضاسازی کن با کمک ریسه تصویری

ریسه تصویری یا همان ریسه چاپی را می‌توان در هر قسمتی از خانه به کار بود. برای مثال شما می‌خواهید برای خانه خود فضاسازی کنید چرا از ریسه‌های تصویری بهره نمی‌برید تا علاوه بر اینکه فضاسازی می‌کند به نمایش زیبایی‌های خود نیز می‌پردازد.

از ریسه‌های تصویری در آشپزخانه بسیار می‌توان بهره برد. زمانیکه محیط آشپزخانه، شما را دلسرد و خسته کرده است، با اضافه کردن ریسه چاپی می‌توان فضا را جذاب‌تر کرد تا شما با آسایش و آرامش به آشپزی در آشپزخانه مشغول شوید.

تصویرکاوی از عمق ذهن به کمک ریسه تصویری

هر تصویری که در اعماق ذهن شما نقش بسته است می‌تواند روی پرده تصویری به عینیت تبدیل شود. حس خوبی دارد تصویری که سالیان سال در قهقرای ذهن بود و ذهن را قلقلک می‌داد اکنون در جلوی چشمان ما طنازی کند.

اگر انتخاب شما ریسه تصویری چوبی باشد پس باید به شما تبریک گفت چرا که با طبیعت بسیار انس گرفته‌اید. تصور کنید چاپ یک تصویر زیبا روی چوب ریسه‌های تصویری یعنی تلفیق زیبایی در زیبایی در زیبایی!

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*