تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

زیر میزی یا رومیزی ! مسئله این است.

زیر میزی یا رومیزی! مسئله این است.

لباس میز چیزی جز رومیزی نیست! هر چند که زیرمیزی ناپسند است اما رومیزی مورد پسند است!! لباس میز جلوه میز است و سبب می شود چشم بیننده از دیدن یکنواختی میز خسته نشود و ناگهان با یک طرح زیبا که روی میز طنازی می کند برخورد کند. آن با شیطنت و زیرکی چشم بیننده را به خود مشغول نگه داشته و سبب می شود به زودی نگاه ها از روی میز برداشته نشود. البته اگر روی میز، ظرفی پر از آجیل باشد بهتر است نگاه ها سرسری باشد تا عمیق!!!

 

میز بدون رومیزی نیز مگر می شود؟!

رومیزی لباس شیک میز است که جلوه بصری به میز داده و سبب می شود میز نیز به عنوان عنصر دکوراتیو شناخته شود. میز بدون آن مثل کباب بدون نون سنگک است!!

در واقع این رومیزی است که سبب می شود میز فقط جنبه کاربری نداشته باشد بلکه تزئینی هم حساب شود و در خودنمایی کردن در دکوراسیون داخلی منزل؛ حرفی برای گفتن داشته باشد.

 

رومیزی های شیکی که با رنگ های مبل و میز همخوان است و زینت بخش میز شده است می تواند سلیقه صاحب خانه را نمایان کند. چرا که صاحبخانه به تک تک عناصر موجود در آن فضا توجه کافی داشته و برای هر عنصر یا اثاث لباسی شکیل، تهیه کرده است!

 

 رومیزی 54146531635

رانر رومیزی! لباس سلطنتی میزهای منزل

رانرها مثل لباس مهمانی هستند خاص و زیبا، تک و شکیل!! چرا که با طرح ها و جنس خاص و مرغوبشان حقیقتا به میز جلوه بسیاری می بخشند و فضای چشم نواز را روی میز ها خلق می کند حال می خواهد این میز میز ناهار خوری باشد یا میزهای عسلی؛ رانر برای هر قشر میزی آماده خدمت است.

 

رانر رومیزی رنگ های متنوع و طرح های زیبایی دارد و باعث می شود نگرانی بانوان باسیلقه را از ترس خرید اینکه رانر به ست مبل و میزشان همخوان نباشد را رفع کند، برای هر سلیقه و برای هر دکوراسیون رانر در خدمتگزاری حاضر است قیمت مناسب و جنس خوب رانر و اجناس مشابه آن سبب می شود این محصولات؛ در سبد خرید مشتریان زیادی قرار گیرد.

 

لینک کوتاه :

https://noazine.com/?p=12173

مطالب مرتبط :

مطلب مرتبط با این پست وجود ندارند

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*