تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

سفری دیگر به دنیای زیبای پرده ها

سفری دیگر به دنیای زیبای پرده ها

این بار قرار است سوار قطار شده و از پرده های لوردارپه نصب شده در تونل زیبایی(به جای وحشت!) لذت برده و انواع پرده های لورداپه تصویری را مشاهده کرده و در نهایت بعد از اتمام سفر قطار پرده زیبایی انتخاب کنیم.!

خرید بلیط قطار برای مشاهده پرده لوردراپه تصویری!

پرده های لورداپه برای اینکه تونل را جذابتر کنند و چشم خریداران باسلیقه را به خود محصور نمایند نیاز بود که تغییری در طرح خود بدهند تا خریداران را برای خرید قطار و دیدن تونل! توجیه کنند. این تغییر چیزی نیست جز قابلیت چاپ تصاویر بی نهایت زیبا روی پرده لوردراپه! با چاپ تصاویر روی پرده لوردارپه، این پرده صاحب نام و سبکی برای خود شده است!!

پرده لوردراپه تصویری 1635163

پرده لودراپه تصویری و طنازی آن در دکوراسیون!

اگر به دنبال پدیده دکوراتیو و تزئینی شاید هم طناز! هستید پیشنهاد ما به شما لودراپه تصویری است، برای اثبات حرف خود نیز چندین دلیل داریم.
⦁ تصاویر روی پرده لوردراپه تصویری، به صورت بسیار زیبا و با کیفیت چاپ می‌شوند، و هر تصویر دلخواهی که در ماورای ذهن شما نهفته است روی پرده لوردراپه می تواند مجسم شود.
⦁ تنوع در تصویر و رنگ و طرح، باعث می شود پرده لوردااپه تصویری با سایر عناصر موجود در دکوراسیون منزل به بازی با نور و رنگ پرداخته و فضایی زیبایی را خلق نماید.
⦁ تصاویر زیبای که روی پرده لوردراپه ، نقش بسته است می ‌تواند جلوه بصری عمیقی را به پنجره هه که دروازه های نور و انرژی به منزل هستند ببخشد و با این همه هنر و جذابیتش عشوه گری نماید.
⦁ تصاویر دلخواه قابل چاپ روی پرده لوردراپه تصویری به خریدار این امکان را می دهد هارمونی، همخوانی با دکوراسیون را حفظ نماید و همچنین علائق خود را به فضا اضافه کند.
⦁ این پرده زیبای لورداپه با این همه حسنی که دارد فضای کمی را اشغال کرده و برای اثبات زیبایی اش نیاز به فضای بزرگ ندارد! این از فروتنی پرده لوردراپه تصویری است!
⦁ اما هنوز دلایل دیگری برای توجیه خرید بلیط قطار برای دیدن پرده لوردراپه تصوری وجود دارد از جمله اینکه قیمت بسیار مقرون به صرفه ای دارد که با توجه به مزیت های بالای آن امتیاز بسیار چشمگیری است.
⦁ دکوراسیون ادرات و مغازه می توانند از پرده لوردراپه تصویری به عنوان بازاریاب استفاده کنند! چرا که با چاپ لوگو یا آرم شرکت حتی محصولات روی پرده، به صورت زیبا و زیرکانه ای محصول تبلیغ می شود.

بازی نور و رنگ با پرده لوردراپه تصویری

پره های پرده لوردراپه ، به اشعه های خورشید اجازه عبور از خود را می دهد و باریکه های نور را روی دکوراسیون منزل می پراکند. چه فضایی زیبایی می شود نور و تصویر روی پرده لوردراپه تصویری!

پرده لوردراپه تصویری 15641684

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*