تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

شرشره تصویری ، چه پدیده زیبایی

شرشره تصویری، چه پدیده زیبایی

شرشره های تصویری پدیده ای است که دو عنصر زیبا را با خود به همراه دارد، هم شرشره است و هم تصویر که هرکدام زیبایی و جذابیت خاصی دارد.
شرشره تصویری در راهروها طنازی کرده و جلوه هنری زیبایی را خلق می کند. چرا که ذاتا خود شرشره زیباست حال تصویر هم که اضافه شود پس دو چندان چشم نواز خواهد شد.
با اضافه کردن شرشره تصویری به دکوراسیون منزل می توان تغییر به وجود آمده را کاملا احساس کرد و از فضای زیبای خلق شده لذت برد.

تصاویر جا گرفته در عمق شرشره ها

آیا دوست دارید سکوت کویر را به هم زنید و یا موجی در دریا ایجاد کنید! شاید هم بخواهید نظم ستارگان را کمی تغییر داده تا سرنوشت جور دیگری نوشته شود!! تمام این امور با عبور از شرشره تصویری امکان پذیر است زیرا که سکوت تصاویر شرشره را به هم زده و کمی چاشنی هیجان به تصویر اضافه می کنید. سکوت را بشکنید کمی هیجان برای زندگی خوب است.!

شرشره تصویری 841978416

تناسب و همخوانی شرشره تصویری با دکوراسیون منزل

به علت تنوع در رنگ و طرح شرشره تصویری، می توان دکوری زیبا را برای منزل خلق کرد، از جهات دیگر شرشره یا ریسه تصویری علاوه بر زیبایی به راهرو و یا آشپزخانه می تواند به عنوان پارتیشن عمل کند و فضا سازی نماید.

زیبایی و فضا سازی و همچنین افزایش هیجان، همه در شرشره تصویری!

در فضاهای کوچک منزل که در به در! به دنبال فضا هستیم می توان با کمک شرشره تصویری زیبا و شکیل، فضاسازی هم انجام داد. کمی خلاق بوده و زیبایی و فضا را برای منزل به ارمغان آورید.
فتوشرشره حواس بیننده را از نقاط ضعف احتمالی موجود در دکوراسیون، پرت کرده و چشم ها را با زیرکی تمام، محصور تصویر می کند پس می توان از این پدیده دکوراتیو و زیبا به عنوان ستارالعیوب نیز نام برد!!

سفری به خاطرات با شرشره تصویری

فتوریسه یا فتوشرشره با قابلیت چاپ تصاویر دلخواه و حتی خانوادگی، می تواند یادآور خاطرات زیبا باشد و با تماشای تصویر چاپ شده روی شرشره به دوران خوش خاطره ها، سفری کرد!

شرشره تصویری 216516678416

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*