تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

شرشره تصویری هیجان فضای خانه را دو برابر می‌کند

شرشره تصویری هیجان فضای خانه، یعنی هیجانی از جنس طبیعت بکر. برای اینکه راهروی خانه خود را بسیار زیباتر از حالت فعلی خود کنید کافی است کمی جسارت به خرج بدهید و خلاق باشید. داشتن یک منزل با دکوراسیون جذاب نیازمند این است که شما به جزئیات محیط اطراف خود دقت بیشتری داشته باشید.

کافی است که در فضای خانه کوچک دلپذیرمان کمی از تصاویر هم بهره ببریم البته تصاویری از فضای زیبای جهان.

شرشره‌های تصویری با تصاویر کهکشانی که بر روی آن منقش شده است. می‌تواند فضای به اندازه کهکشان بی‌نهایت را برای راهرو کوچک خانه شما به ارمغان آورد. تصویری از هنرهای اقلیم باستان می‌تواند حس گذشته را دوباره زنده کرده و شما را به  لمس حواس گذشته نزدیک کند.

شرشره تصویری تنها چشم شما را درگیر نمی‌کند بلکه تمام حواس پنجگانه شما درگیر آن خواهد شد.

آشتی با طبیعت با معجزه شرشره تصویری

شرشره تصویری نه تنها زیبایی را برای فضای منزل پدیدار می‌کنند بلکه می‌تواند به صورت معجزه‌آسایی فضاسازی کند چرا که شما می‌توانید با ریسه تصویری بسیار زیبایی دو قسمت خانه را از هم جدا کنید و سپس کاربری‌های مختلفی را برای فضای خانه به وجود آورید. بله این است معجزه ریسه تصویری! در واقع با این کار شما با یک تیر دو نشان زده‌اید هم فضاسازی جسورانه انجام داده‌اید و هم از ریسه تصویری نهایت استفاده را برده‌اید. تبریک می‌گوییم شما یک فرد خلاق هستید.

مختل کردن نظم جهان با شرشره تصویری

لذت عبور از شرشره تصویری را بی‌شک همگان چشیده‌اند زمانی که از لابه لای ریسه‌های این پرده زیبا عبور می‌کنید حس می کنید تمام نظم جهان را به هم می‌زنید. در واقع نظم کائناتی که بر روی تصویر جای گرفته‌اند با عبور شما مختل می‌شود و سریع پس از عبور شما دوباره آن نظم به سوی جهان و جهانیان بر می‌گردد.

اگر کمی اهل ذوق و هنر باشید و تصویر بسیار زیبایی را بر روی ریسه‌های تصویری منقش می‌کنید و حس درون تصویر را  کاملاً درک خواهید کرد. ریسه تصویری شما را با طبیعت آشتی می‌دهد چرا که سبب شده است یکی از پدیده‌های جهان هستی را به خانه خود دعوت کنید.

انتخاب زیرکانه شرشره تصویری

شرشره تصویری نه تنها برای راهرو منزل بلکه برای فضای آشپزخانه نیز بسیار کاربردی هستند شما می‌توانید کمی به آشپزخانه خود، حس و حال زیبایی ببخشید.

اوقات بسیاری را در آشپزخانه منزل خود سپری می‌کنید پس بهتر است با کمترین هزینه زیباترین آشپزخانه را برای خود به ارمغان بیاورید همه بانوان عزیز می‌دانند که فضای آشپزخانه اگر زیبا باشد می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در آرامش و غذایی که می‌پزند داشته باشد.

پس سری به دنیای شرشره‌های تصویری بزنید آنگاه از قیمت مقرون به صرفه و زیبایی‌های این ریسه تصویری به هیجان خواهید آمد و مسلماً یکی از این عنصرهای دوست داشتنی را برای خانه خود انتخاب خواهید کرد.

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*