تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

شرشره تصویری یعنی زیبایی این نقص در وصف ناپذیر منزل شما

شرشره تصویری یعنی زیبایی اگر می‌خواهید دکوراسیونی جذاب و زیبا داشته باشید، به گونه‌ای که همگان از این دکوراسیون انگشت به دهان شوند. کافی است شرشره تصویری را برای راهرو منزل خود انتخاب کنید. در آن صورت شما به عنوان فردی با سلیقه خاص و ویژه انتخاب می‌شوید و در چشم همگان خوش‌سلیقه جلوه خواهید کرد.

غرق در تصویر منقش شده روی شرشره تصویری

شرشره تصویری می‌توانند شما را در دل تصویر غرق کنند حال تصویر هرچه که می‌خواهد باشد فرقی نمی‌کند. مواظب باشید با عبور از تصاویر منقش شده بر روی ریسه تصویری در دل تصویر به دام نیفتید. این عبور ممکن است برای شما بسیار خطرناک باشد. چراکه اگر تصویر یک آبشار بر روی ریسه تصویری نقش بسته باشد شما با عبور از آن سقوط وحشتناکی را ممکن است تجربه کنید.

اگر کمی اهل ذوق و هیجان باشید می‌توانید هر تصویری را که در ورای ذهنتان موجود می‌باشد را بر روی شرشره تصویری نقاشی کنید آنگاه از زیبایی‌های به وجود آمده در راهرو منزل خانه خود انگشت به دهان خواهید شد.

شرشره تصویری یعنی زیبایی این نقص در وصف ناپذیر منزل شما (2)

رازهای نهفته در شرشره تصویری

در  تار و پود ریسه تصویری افسانه‌ها و هنرهای بسیار زیبایی می‌تواند نهفته باشد. شما می‌توانید با تماشای تصویر چاپ شده روی ریسه تصویری رمز و راز آن تصاویر را کشف کنید.

اگر شب هنگام  مجبور به عبور از شرشره تصویری شدید و تصاویر آسمان بر روی ریسه نقش بسته باشد. با عبور از ریسه‌ها، خواب ستارگان را بر هم می‌زنید. آنان در جستجوی مقصر می‌گردند که چه کسی در این ساعت از شب سبب به هم خوردن نظم زمان و زمین شده است؟! آنگاه شما بی خبر از همه جا فقط به سمت آشپزخانه رفته‌اید تا آبی بنوشید، اما نمی‌دانستید که فقط با همین کار ساده سبب شده‌اید که یک آسمان مشوش شود.

تصاویر مختلفی می‌تواند بر روی شرشره تصویری نقش ببندد. این شما هستید که خالق افسانه و تصاویر هستید. پس با کمک تکنولوژی‌های چاپ می‌توانید رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید. البته قیمت مقرون به صرفه ریسه تصویری سبب شده است شما رویای خود را ارزان تر به خانه دعوت کنید.

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*