تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

فرش تکه دوزی چرم انتخابی شیک برای شیک پسندان

فرش تکه دوزی چرم انتخابی شیک برای شیک پسندان

فرش تکه دوزی چرم می تواند شما را از جنگ با پرزها خلاص کند!! قدم روی فرشی که حس خوبی بدهد لذت بخش است! تصور کنید پا روی فرش یا موکتی گذاشته که پرزهای آن مانند خاری در کف پای شما لبخند می زند و شما چشم غره ای به آن ها می روید!! خب بهتر نیست با انتخاب فرشی با کیفیت و مناسب و صد البته بسیار زیبا و لعبتانه، دیگر با پرز و سختی و سفتی فرش، جنگ نداشته باشید!

 

 

فرش تکه دوزی شده زیبایی که می تواند به دکور منزل شما به ارمغان آورد مثال زدنی نیست! و شما غافل از آن ها با فرش های معمولی سروکله می زنید. کمی ریسک پذیر باشید فضایی را خلق کنید که دوست دارید، در قید و بند رسم و رسومات نباشید، سلیقه خود را به دکور اضافه کنید، فرش تکه دوزی چرم، حس ناب اصالت و خالص بودن را برای کف خانه هدیه می دهد، چرا که تکه تکه این فرش با ظرافت و دقت خاصی در کنار هم چیده شده است و نهایت محصولی را ارائه می دهد که بسیار چشم گیر و شکیل است.

 فرش تکه دوزی چرم 561635164168

فرش تکه دوزی چرم، حس خوب برای دکوراسیون منزل

 

فرش تکه دوزی شده در کف اتاق خواب چه غوغایی که به پا نمی کند!! زیبایی بی نظیر و بی بدیل این فرش خود گویای همه چیز است و نیازی به تعریف و تمجید از طرف ما نیست! کافی است یک بار این فرش های زیبای تکه دوزی شده را مشاهده کنید و بدیع بودن آنان را نیز خود حس کنید.

 

فرش تکه دوزی چرم عنصر دکوراتیو بسیار تاثیر گذار

 

پا گذاشتن روی فرشی زیبا با کیفیت بالا و همچنین فرشی که با سایر عناصر دکوراتیو منزل همخوان و متناسب شده است تاثیر بسزایی در منزل دارد! فرش تکه دوزی چرم، می تواند فضای اتاق نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه را شکیل و خالص جلوه داده و با مبل هایی که در کنار آن قرار می گیرند مانوس شده و رنگ های جالبی را در کنار هم پدید آورند.

 

قیمت مناسب فرش تکه دوزی چرم، خرید عاقلانه!

 

علاوه بر مزایای بالای این فرش تکه دوزی چرم، قیمت مقرون به صرفه آن نیز خرید عاقلانه ای را برای خریداران به ارمغان می آورد. هم کیفیت هم زیبایی و هم قیمت مناسب و علاوه بر آن، همخوانی و تناسب با دکوراسیون از نکات این فرش دوست داشتنی است!

فرش تکه دوزی چرم 164168989

لینک کوتاه :

https://noazine.com/?p=12168

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*