تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

فروشگاه کالای خواب نوآذین چگونه یک روتختی خوب انتخاب کنیم

گروه تحریریه نوآذین : مطلب فروشگاه کالای خواب نوآذین چگونه یک رو تختی خوب انتخاب کنیم یکی مطلبی است که شما عزیزان را در انتخاب یک روتختی خوب که از جنس خوبی برخوردار باشه و مناسب فضای دکوراسیون اتاق خواب شما باشه.

فروشگاه کالای خواب نوآذین چگونه یک رو تختی خوب انتخاب کنیم

فروشگاه کالای خواب نوآذین,روتختی,فروشگاه کالای خواب,کالای خواب,کالای خواب نوآذین

روتختی یک از جزئیات به کار گرفته شده در دکوراسیون اتاق خواب است که اگر درست انتخاب بشود می تواند اتاق خواب شما را زیبا تر کند و اگر متناسب با فضای اتاق خواب شما نباشد هر چقدر تلاش برای زیبایی دادن به دکوراسیون اتاق خواب خود کردید ممکن است با شسکت مواجه بشود!!!

اولین نکته در انتخاب و خرید روتختی این است که آخرین خریدی که برای اتاق خواب انجام می دهید روتختی باشد !

یعنی تمام کارهایی که برای تغییر در درکوراسیون اتاق خوابتان در نظر گرفتید اعم از رنگ دیوار ، انتخاب فرش یا پارکت ، انتخاب مبل ، انتخاب تخت خواب و در آخر انتخاب روتختی .

سایز تخت خواب

نکته بعدی در انتخاب روتختی این است که اندازه تخت خواب رو در نظر بگیرید و سپس ببینید می خواهید روتختی فقط روی تخت را بگیرد یا آویزان باشد.

رنگ اتاق خواب

فروشگاه کالای خواب نوآذین,روتختی,فروشگاه کالای خواب,کالای خواب,کالای خواب نوآذین

در انتخاب رو تختی مناسب باید در نظر داشته باشید که رنگ رو تختی یا باید کاملا مخالف و ضد رنگ اتاق خوابتان باشد یا موافق.نکته دیگری که در این بخش وجود دارد این است که رو تختی طرحی ساده داشته باشد یا طرح خاص.

جنس پارچه روتختی

از مهم ترین قسمت های انتخاب رو تختی همین قسمت می باشد.در انتخاب جنس پارچه باید در نظر داشته باشیم که قصد این را داریم که از رو تختی به عنوان روکش استفاده کنیم یا دکوری.اگر قصد انتخاب اینو دارید که از رو تختی به عنوان یک روکش مناسب برای خواب استفاده کنید پس باید به گرم بودن آن دقت داشته باشید و اگر قصد اینو دارید که فقط به عنوان یک رو تختی دکوری استفاده کنید پس کارتان راحت است و انتخاب های متنوعی در بازار برای شما وجود دارد.

اگر بچه شیطون هم دارید باید دقت کنید که تمیز نگه داشتن رو تختی برای شما راحت باشد تا هر سری که کثیف شد لازم به خشکشوئی نباشد.

برای دیدن نمونه کار کالای خواب شرکت نوآذین می توانید در سایت به قسمت نمونه کار رفته و سپس با انتخاب نمونه کار کالای خواب تصاویری از کالای خواب و رتختی های متنوع مشاهده کنید.

” این مطلب توسط گروه تحریریه نوآذین در تاریخ 1397/12/22 به روز شد.”

فروشگاه کالای خواب نوآذین,روتختی,فروشگاه کالای خواب,کالای خواب,کالای خواب نوآذین

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*