تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

قصر شیشه‌ای با پرده سان اسکرین

قصر شیشه‌ای با  پرده سان اسکرین، این پرده خاصیت‌های بسیار جادویی دارد به گونه‌ای که شما از ویژگی‌های منحصر به فرد آن انگشت به دهان خواهید ماند.

اگر شما به دنبال پردهای ساده و در عین حال شیک و با خاصیت جادویی می‌گردید، ما به شما پرده سان اسکرین را معرفی می‌کنیم.

پرده سان اسکرین از الیاف شیشه ساخته شده است، پرده‌ای از جنس شیشه که ما را به یاد قصر‌های شیشه ای دوران کودکی مان می‌اندازد.

چرا سان اسکرین معجزه گر است؟

سان اسکرین به دلیل جنس ویژه و خاصی که دارد در مقابله با اشعه‌های سوزان آتش بسیار مقاوم است و همین دلیل به این پرده، پرده نسوز گفته می‌شود.

پرده سان اسکرین یا پرده آفتابی نه تنها در برابر شعله‌های پر حرارت آتش جان سالم به در می‌برد بلکه می‌تواند زمانیکه خورشید به صورت ظلمت باری زمین را هدف قرار داده است فضای خانه شما را خنک نگه دارد.

پس پرده آفتابی تا اینجا می‌تواند انتخابی بسیار هوشمندانه و زیرکانه برای پنجره‌های شما باشد.

اما این تمام ویژگی‌های پرده سان اسکرین نیست بلکه این پرده می‌تواند با اشعه‌های مضر خورشید یعنی اشعه‌های ماوراء بنفش مبارزه کند و در برابر آنان مانند سدی قوی رفتار کند.

پرده سان اسکرین می‌تواند در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف زیباساز پنجره‌های خانه شما باشد پس نگران همخوانی و هارمونی این پرده با سایر المان‌های دکوراسیون منزل خود نباشید بلکه تنوع رنگ و طرح پرده آفتابی، سبب می‌شود شما حتی سردرگم شوید.

قصر شیشه‌ای با پرده سان اسکرین

پرده سان اسکرین خاصیت‌های جادویی بی‌شماری دارد!

پرده سان اسکرین می‌تواند به عنوان زیر پرده نیز استفاده شود به گونه‌ای که شما می‌توانید پرده‌های اصلی خود را بر روی این پرده نصب کنید و آنگاه از خاصیت‌های جادویی پرده آفتابی بهره ببرید.

همانطور که زیبایی در سادگی است، پرده سان اسکرین این شعار را نیز به همراه دارد. در عین سادگی زیبا است و همچنین شعبده‌بازی‌های خاص خودش یعنی نسوز بودن، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید و همچنین مقاوم در برابر گرمای سوزان خورشید است.

البته پرده سان اسکرین با قیمت مقرون به صرفه و نسبتاً آسانی که دارد سبب شده است افراد زیادی، مشتاق داشتن چنین پرده عجیب و شگفت‌انگیزی باشند.

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*