تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

پرده بامبو تصویری

پرده بامبو تصویری

پرده بامبو تصویری این مسافر زمان، از گذشته با پیغام سرزندگی و لطافت به خانه شما می آید. مهمانی ارجمند و با ارزش از گذشته به خانه خود می برید. پرده بامبو تصویری با خود سکوت عجیبی را همراه دارد. مانند نسیم صبحگاهی که موها را نوازش می کند و دل ها را صیقل می دهد، پرده بامبو تصویری نیز برای نوازش روح و احساس شما قدم به منزل شما می گذارد. داستان های جالبی از گذشته برای شما دارد.

پای صحبت های پرده بامبو تصویری که بنشینید، کوله باری از تجربه و اصالت است. حرف های زیادی برای گفتن دارد. قصه های شنیدنی از پس حرف هایش خواهید شنید. عصرها با یک فنجان چای داغ معطر ایرانی، نزدیک پرده بامبو تصویری نشسته و خیره به او قصه هایش را گوش دهید. رازهای جالبی را درباره زندگی ها برایتان بازگو خواهد کرد.

به گذشته که نگاه کنیم و تاریخ را ورق بزنیم، پنجره های پادشاهان همیشه مزین به پرده بامبو تصویری بوده است. این ابهت و بزرگی را از زمان پادشاهان بزرگ ایران زمین با خود به همراه آورده است. پرده پوش رازهای بزرگان زیادی بوده است. اسرار تاریخ روی پرده بامبو تصویری نقش برجسته اند.

پرده بامبو تصویری، با این همه قدمت و اصالت با ورود به خانه شما، آن را به مانند قصرهای بزرگ حمایت خواهد کرد. برای این مسافر تاریخ فرقی ندارد که صاحبش کیست. بهترین خود را برای عرضه به نمایش می گذارد. از جان و دل برای یک بعد از ظهر باصفا و صمیمی مایه می گذارد. ابهتی که با پرده بامبو تصویری به خانه خود هدیه خواهید داد، بی نظیر است.

پرده بامبو تصویری 879654122655023365

در مهمانی ها و محافل صمیمی شما با دوستانتان، بزرگ می اندیشد و محترمانه و رفتار می کند. چشم ها که همه خیره به اوست، خود را نمی گیرد و از خود راضی نمی شود. قبل از اینکه کلامی بگوید از شما اجازه خواهد گرفت و وقتی شروع به صحبت کند، همه انگشت به دهان، سلیقه شما را فریاد خواهند زد. این یک انتخاب شاهانه است. ملکه های باستان با آن خانه های خود را تزئین می نمودند. همه عیب ها را می پوشاند و نگاه ها همه به سوی او خواهد بود.

از این انتخاب زیبا و بی نظیر خود لذت خواهید برد و شکوه و جلال را به خانه خود هدیه خواهید کرد. یک بزرگ زاده را به خانه خود دعوت کرده اید. نهایت وقار و بزرگی را به خانه شما اهدا خواهد نمود.

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*