تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

پرده بامبو یار دیرینه خورشید منزل

پرده بامبو یار دیرینه خورشید منزل

 

پرده بامبوء چه ساده باشد و چه تصویری باز هم رتبه نخست زیبایی را از آن خود دارد، با نی ها و حصیرهای زیبایی که در تار و پود این بامبو نهفته است می توان حس خوب و نابی را از  پرده بامبوء دریافت کرد.

بامبو تصویری از گذشتگان در منازل و کاخ های پادشاهان و عوام مردم حضور پررنگی داشته و در زیبایی و چشم اندازی بی نظیر نقش مهمی را ایفا می کرده است.

 

عجین شدن شگفت انگیز دکوراسیون با پرده بامبو

شاید دوست داشته باشید که حس ناب و خالصی که در زمان های گذشته بوده را با کمک حصیرهای دوست داشتنی که لطافت را به منزل هدیه می دهند را تجربه کنید. ما به شما احسنت می گوییم چرا که داشتن بامبو و حصیر و خصوصا پرده بامبو تصویری نشانه علاقه شما به طبیعت زیبای جهان هستی است.

بامبو تصویری با پنجره های منزل شما دوستی عجیبی دارد. چرا که پنجره ها را خورشید خانه می نامند و پرده بامبوء تصویری با خورشید خانه بسیار عجین شده است و مانوس بودن این دو پدیده را به راحتی می توان حس کرد.

پرده بامبو 13535163

 

خلق تصاویر هنری زیبا روی پنجره با کمک پرده بامبو تصویری

نوری که از لابه لای حصیرهای پرده بامبوء عبور می کند و در دکوراسیون منزل جا خوش می کند بسیار دیدنی و شنیدنی! است. سایه روشنی که پرده بامبو ایجاد می کند حقیقتا چشمان را به خود محصور کرده و زیبایی دوچندانی را برای دکوراسیونی که تشنه زیبایی است را هدیه می دهد.

در هیاهوی نور و سایه پرده حصیری , پرده زبرا ، پنجره های منزل با وجود چنین پرده بامبو خالص و باصفایی به خود می بالند و با این لباس زیبای خود طنازی می کنند. نمی توان از منظر چنین نقاشی ایجاد شده روی پنجره ها دل کند، حال اگر تصویری روی پرده بامبو نقش ببندد که دیگر نور علی نور می شود. تصاویری بی همتا روی حصیرهایی که همیشه در نوع خود یکتا و بی نظیر بودند.

 

روحی تازه کردن با پرده بامبو!

نسیمی ملایم که بتوان از آن جان و روح را صیقل داد و خنکی را به تک تک سلول های بدن هدیه داد با کمک پرده بامبو تصویری امکان پذیر است. چرا که این زیبای دوست داشتنی با جنس خاص و جادویی اش می تواند در عین حال که روشن بخش منزل است مانع از گرم شدن خانه در ساعت هایی که اوج آفتاب و سوزان و گرما است، شود. حصیرها این خاصیت جادویی را در پرده بامبو جای داده اند.

برش های ظریف حصیر و طراحی هر حصیر با دقت و لطافت تمام؛ سبب می شود که پرده بامبو تصویری یک پدیده تمام عیار برای دکوراسیون منزل های خوش سلیقگان با ذوق باشد.

 

لینک کوتاه :

https://noazine.com/?p=12230

مطالب مرتبط :

مطلب مرتبط با این پست وجود ندارند

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*