تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

پرده تصویری چرا؟

پرده تصویری چرا؟

 

زیرا پرده تصویری تنها عنصری است که می تواند دکوراسیون منزل را از حالت رخوت و کرختی که در جانش نفوذ کرده است، نجات دهد. این پرده هم پرده ای برای پوشاندن پنجره مانند لباسی فاخر است و هم مانند قاب عکسی زیبا.

 

تصاویر پرده تصویری در حد اولین تصویر ثبت شده از سیاه چاله است و می تواند برای دکوراسیونی که بوی تکرار می دهد هیجان انگیز و شگفت آور باشد چرا که فضایی را خلق می کند که تاکنون دکوراتیو منزل تجربه نکرده است.

 

پرده های تصویری عناصر فاخر دکوراسیون

 دکوراسیون منزل برای اینکه تناسب و هماهنگی بین عناصر موجود در آن را فریاد بزند نیاز است که همخوانی و هارمونی بین عناصر آن رعایت شده باشد. پرده تصویری همچون عنصری فاخر و گرانبها می تواند به هر شکل و رنگی درآید و شما را به دکوراسیون مورد علاقه و رویایتان نزدیک کند.

 پرده تصویری 652654163541

پرده های تصویری بی شک ستاره ساز دکوراسیون منزل هستند.

 

اتاق نشیمن مکانی است که برای گپ خودمانی ساعاتی را در آنجا سپری می کنید با وجود پرده تصویری در اتاق نشیمن می توانید محیط را گرم و صمیمی کنید زیرا که مشاهده تصویری زیبا از دل طبیعت می تواند روحیه آدمی را دوصد چندان کند. تصویری از عمق دریاها یا تصویری از بی نهایت آسمان ها، همگی به تلطیف فضا کمک می کنند.

 

برای سالن پذیرایی خود به دنبال عنصری هستید که تک باشد و مانند ستاره بدرخشد؟ ما به شما پرده تصویری را پیشنهاد می کنیم چرا که با تنوع در تصاویر زیبایی که دارد چشمان همگان را به خود محصور می کند. کافی است نگاهی به تصاویر پرده های تصویری مثل پرده زبرا یا پرده شید و یا دیگر پرده های تصویری بیندازید و صدق کلام ما را دریابید.

 

پرده تصویری انتخابی بی همتا برای اتاق خوابتان

شب هنگام زمانی که از دغدغه ها و صدای بوق ممتد ماشین ها می خواهید فاصله بگیرید و کمی در فضا سیر کنید! ما شما را به اتاق خوابی دعوت می کنیم که به مانند سکوت در شبهای کویر، خالص و بی صدا است.

فقط کافی است این پرده را در اتاق نصب کنید که تصاویر آن اوج آرامش را به شما هدیه می دهند.

 

پرده تصویری کودکانه بهترین دیزاین برای اتاق کودک

 

تصاویری از باب اسفنجی و پاتریک و شاید هم حنا دختری در مزرعه روی پنجره اتاق فرزندتان می تواند قصه گوی مصور باشد. هر تصویر و یا شخصیت کارتونی که فرزند شما به آن علاقه دارد می تواند روی پنجره اتاق به کمک پرده تصویری حک شود و یار و مونس شب های اتاق کودکتان باشد.

 

چرا پرده تصویری انتخابی عاقلانه است؟

 

پرده ای که متنوع است و قیمت مناسبی دارد برای خلق فضایی لعبتانه برای دکوراسیون منزل شما پیشنهادی عالی است. اگر پرده تصویری در سبد خرید شما جای بگیرید مطمئنا از انتخاب آن خرسند بوده و به دیگران نیز پیشنهاد می کنید چرا که 3 فاکتور مهم: زیبایی، کیفیت و همچنین قیمت مقرون به صرفه را با خود به همراه دارد.

 

 پرده تصویری 6541653414687496

 

 

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*