تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

پرده حصیری یعنی سادگی در عین زیبایی

همیشه زمانیکه صحبت کرکره حصیری یا پرده حصیری به میان می‌آید، به یاد نیزارهای داغ و سوزان می‌افتیم. نیزارهایی که گذشته‌های پر رمز و رازی را با خود حمل کرده است و داستان‌های افسانه‌ای و تاریخی را در دل خود جای داده است.

همیشه نی‌ها مظهر سادگی ناب و خالص بوده‌اند. پس چرا ما از پرده‌های حصیری که تار و پود آن، این داستان‌ها و افسانه‌های طلایی نهفته است برای دکوراسیون منزل خود بهره نبریم؟

شیطنت پرده حصیری با خورشید

زمانیکه پرده حصیری بر روی پنجره‌ها نصب می‌شود آنگاه شیطنت خود را شروع می‌کند. چراکه بعضی از تلالوهای خورشید اجازه عبور به فضای منزل را می‌دهد و بعضی دیگر از اشعه‌های خورشید سر ناسازگاری دارد و آن‌ها را در پشت پنجره اسیر می‌کند.

به همین دلیل فضای منحصر به فردی از نور خورشید روی عناصر و المان‌های دکوراسیون منزل می‌پراکند. تماشای نور فرار کرده از دست تار و پود حصیر در بعد از ظهر بر روی فرش خانه واقعاً لذت‌بخش و تماشایی است.

پرده‌های حصیری می‌توانند با تصاویر بسیار زیبای نقاشی شوند. با انتخاب پرده حصیری نه تنها رقص نور خورشید را در تار و پود حصیر را نظاره خواهید کرد. بلکه تصاویر بسیار زیبایی را نیز می‌توانید بر روی آن تماشا کنید.

پرده‌های حصیری نه تنها نقش خطیر خود یعنی زیبا نشان دادن دکوراسیون را به خوبی انجام می‌دهند بلکه با خاصیت جادویی که در تار و پودهای آن نهفته است سبب می‌شود دمای خانه در یک روز گرم تابستان که کوه از شدت گرما به ستوه می‌آید، معتدل باشد.

در واقع پرده حصیری می‌تواند نقش کولر را برای فضای خانه شما ایفا کند چراکه مانع از گرم شدن شدید فضای منزل شما در یک روزه گرم و سوزان آفتابی می‌شود.

پرده حصیری یعنی سادگی در عین زیبایی (1)

رقص نور و باد در لابه لای پرده حصیری

داشتن پرده حصیری تصویری انتخابی بسیار هوشمندانه و جسورانه است چراکه شما با انتخاب این پرده زیبا هم افسانه و داستان‌های گذشته را زنده خواهید کرد و هم از شعبده بازی‌های خاص این پرده بهره خواهید برد. یعنی رقص نور خورشید و همچنین خنکی نسیم در لابه لای این کرکره حصیری زیبا.

اگر به دنبال پرده‌ای هستید که نه تنها معجزه‌گر خوبی است، بلکه قیمت مقرون به صرفه‌ای نیز دارد. پس پرده حصیری را انتخاب کنید. خانه‌های زیبای افراد بسیاری می‌تواند از ویژگی‌های منحصر به فرد پرده حصیری بهره ببرد.

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*