تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

پرده زبرا نقاش رویاهای شما

پرده زبرا

پرده زبرا یک نقاش زبردست و ماهر است. نقاش‌ها شغل بسیار زیبا و جذابی دارند. آن‌ها فقط خانه‌ها را رنگ نمی‌زنند، بلکه روح خانه شما را زیبا می‌نمایند. پرده‌های زبرا علاوه بر اینکه رنگ تازه‌ای به خانه شما می‌بخشند و روح آن را تازه می‌نمایند، رویاهای شما را نیز به رنگ جذابیت و زیبایی منقش می‌نمایند. نور این نقش‌ها از میان تورها عبور می‌نمایند و تصویر پرده‌های زبرا رنگ‌ها را نشان می‌دهند.

پرده‌های زبرا شبیه یک منشور عمل می‌کنند. گذر نور از تورها باعث شکسته شدن مولکول‌های نور شده و رنگ روی تصویر پرده زبرا این مولکول‌ها را در خانه شما به رنگ دلخواه شما در می‌آورد.

رنگ‌هایی که احتمالاً در زیباترین نقاشی‌ها هم آن‌ها را ندیده‌اید. قلمو پرده زبرا در قلب شما قرار دارد. برای هر رنگ کافی است آن را به حرکت در آورید و همرا آن آرزویی در ذهن داشته باشید. با پرده زبرا همه به خانه شما نگاه خواهند کرد.

پرده زبرا نقاش رویاهای شما

نکاتی در مورد پرده زبرا

یک طرح زیبا بر روی پرده زبرای منزلتان می‌تواند خانه شما را به یک سالن سینمای بزرگ تبدیل کند که اطرافیان و دوستان شما برای تماشای آن، دنبال بهانه‌ای برای سر زدن به شما خواهند بود.

پرده‌های زبرا مانند یک خورشید از نزدیک گرمابخش دورهمی‌های شما خواهند بود. همه درباره آن صحبت خواهند کرد و به شما برای این انتخاب احسنت خواهند گفت.

تورها در پرده‌های زبرا فقط زیبایی را از خود عبور می‌دهند. شما از پشت این پرده زبرای زیبا فقط انرژی‌های مثبت را دریافت خواهید کرد و پرده زبرا همه انرژی‌های منفی را فیلتر کرده و آن را از خود عبور نخواهد داد. این یک هدیه برای چشم‌های زیبای شما است که بتوانید با همه وجود به پرده زبرا خانه خود نگاه کنید.

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*