تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

پرده سان اسکرین یعنی سلامی دوباره به خورشید

پرده سان اسکرین یعنی سلامی دوباره به خورشید، سان اسکرین شما را یاد قصرهای شیشه‌ای بسیار جذاب دوران کودکی و حتی در فیلم‌های جالبی مانند فیلم ملکه نارنیا می‎اندازد.

این قصرها جذابیت خاص خود را داشتند. شعار ویژه سان اسکرین سادگی به همراه زیبایی است. به گونه‌ای که شما برای اینکه به دکوراسیون شیک و منحصر به فردی برسید نباید حتماً رنگ‌های بسیار متنوع و یا طرح‌های بسیار عجیبی را در فضای منزل خود داشته باشید، بلکه حتی می‌توانید با یک پرده ساده جذابیت را به فضای منزل خود اضافه کنید.

ویژگی‌های پرده سان اسکرین

اگر از ویژگی‌های پرده سان اسکرین خبر ندارید بهتر است اطلاعاتی در مورد این پرده شعبده‌باز داشته باشید. پرده سان اسکرین به دلیل الیافی که از شیشه ساخته شده است در برابر آتش مقاومت بسیار خاص و ویژه‌ای دارد به گونه‌ای که نسوز بودن را برای پرده سان اسکرین به ارمغان می‌آورد.

سان اسکرین را از یک جهت می‌توان مانند اسکرین شات‌ها در نظر گرفت چراکه می‌تواند تصویر بیرون طبیعت زیبای پشت پنجره را نمایان کند.

این پرده قادر است که شما را دوباره با طبیعت آشتی دهد به گونه ای که با آشکار کردن فضای پشت پنجره مانع از این می شود که شما از نور خورشید و زیبایی‌های رمز و رازهای طبیعت در پشت پنجره مخفی شده، بی‌بهره بمانید.

پرده سان اسکرین یعنی سلامی دوباره به خورشید

لذت تماشای پرده سان اسکرین

پرده‌های سان اسکرین می‌توانند علاوه بر اینکه نگاه شما را به سمت افق‌های بی‌نهایت ببرند سبب می‌شود شما از تماشای آسمان بیکران لذت بی‌نهایتی را ببری، اشعه‌های سوزان و کشنده خورشید را به سمت منزل هدایت نمی‌کنند بلکه آنان محافظ جان و سلامتی شما هستند.

پرده‌های سان اسکرین نه‌ تنها زیبایی و سادگی را به منزل شما به ارمغان می‌آورند بلکه در برابر اشعه‌های مضر خورشید مانند سدی مقاوم رفتار می‌کند.

انتخاب پرده سان اسکرین انتخابی هوشمندانه برای پنجره‌های منزل شماست از خاصیت‌های جادویی این پرده بی‌بهره نمانید.

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*