تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

پرده شید – انواع پرده های چاپی – تولید کننده انواع پرده های چاپی – نوآذین

پرده شید

یکی از مشکل ترین کار در دکوراسیون هر خانه انتخاب پرده مورد نظر بر حسب سلیقه افراد میباشد که بعضا به دلیل تنوع در طرح ها و رنگ ها و همینطور تنوع در جنس پرده شید انتخاب را دشوار تر کرده است

ویکی از انواع پرده هایی که توانسته بیشترین زیبایی و کیفیت جنس را در خود داشته باشد و در روند دکوراسیون منازل بسیار خود را کار آمد جلوه دهد پرده شید است و در هر خانه پنجره هاى متعدى در ابعاد و به شکل های مختلفى وجود دارند که باید هر یک باید با پرده اى مناسب با ویژگى هاى خاص خود پوشانده شوند.

که هم به لحاظ زیبایى ونما و هم از نظر کاربردى براى آن پنجره و آن محل قابل قبول باشد.درانتخاب پرده باید به مدل پنجره های خود دقت کنیم مدل پنجره خود یکى از نکات مهمی است که در انتخاب پرده موردنظر باید در نظر داشت:

 

پرده های شیدرول,پرده شیدرول,ویژگی و مشخصات پرده‌های شید رول,مشخصه های پرده شیدرول,قابلیت شستشوی پرده‌ های شیدرول,انتقال نور از طریق پرده‌های شیدرول,پرده شید,انواع پرده های شید,شیدرول

ویژگی

ـ بلندى یا کوتاهى

ـ عریض بودن یا طویل بودن پنجره

ـ نحوه باز و بسته شدن آن و چگونگى

ـ موقعیت ان در منزل و محل کار وزندگی

– رنگ پرده در تناسب با نوع دکوراسیون

– جنس پرده از عوامل مهم انتخاب پرده مناسب میباشند. در هنگام خرید باید توجه داشته باشیم که پردههای انتخاب کنیم که متناسب با سایز پنجره‌هایمان باشد ودر هنگام بازبسته کردن پنجره با مشکل مواجه نباشیم در غیر این صورت باید برای ایجاد تناسب پرده با چهارچوب پنجره به پرده دوزی ها ماهر مراجعه کنید.

پرده شید:

یکی از پردههای مورد علاقه خانم های خانه دار پرده ی شید میباشد که درسایز و اندازه های مختلف جهت یک دکوراسیون جذاب در منازل وهم چنین در محل کار توسط خریداران ان انتخاب میشود .همان گونه که از نامش پیداست برای ایجاد سایهبه وجود آمده است پرده شید یک لایه ساده از پرده است که معمولا به طور کامل پنجره را می پوشاند و جنس آن به شکلی است که سایه ایجاد می کند ولی در عین حال موجب تاریکی مطلق محیط توسط پنجره ها نمی شود . شید ها در حالتی که از پرده کرکره استفاده بشود. بیشتر مورد توجه و خرید هستند.

جنس پرده شید تولیدی:

1. متریال کتان

2. پنبه

3. ابریشم

4. پلی استر ساخته شده است واز نظر رنگ و طرح دارای تنوع زیادی است. وموردتوجه خریداران و فروشندگان ان قرار گرفته است پرده های شید از لحاظ تنظیم روشنایی نور و نیز نظافت وشستشو بسیار ساده تر از دیگر پرده ها هستند بدین خاطر، پرده های شید طرفداران زیادی در بازارهای داخلی و خارجی پیدا کرده است.
پرده های شید قدمت دیرینه دارد مدل های قدیمی تر و ابتدایی این نوع از پرده ها به صورت پارچه ای دور میله های چوبی موجود در بازار هابودند که توانایی بالا و پائین رفتن را نیز داشتند.موارد کاربرد پرده شیداز پرده های شید در جای جای منزل ها به خصوص در سالن پذیرایی، اتاق نشیمن، اتاق های خواب و آشپزخانه استفاده زیادی می کنند. این پرده ها جایگزین پرده های پرلایه ای بوده که هزینه زیاد و وقت بسیاری برای دوختشان نیاز دارند مدل های پرده شید:

پرده های شیدرول,پرده شیدرول,ویژگی و مشخصات پرده‌های شید رول,مشخصه های پرده شیدرول,قابلیت شستشوی پرده‌ های شیدرول,انتقال نور از طریق پرده‌های شیدرول,پرده شید,انواع پرده های شید,شیدرول

مدل پرده های شید شامل:

ـ شید رول
ـ شید رومی
ـ شید بالونی و… تولید شده اند.
پرده شید به عنوان یک پرده ی امنیتی شناخته شده است علاوه بر ظاهری پرجلوه امنیت یک مکان را حفظ می نمایند. به دلیل اینکه فوم پشت این نوع از پرده ها موجب میشود تا نور عبور نکرده و دید از بیرون به فضای داخل خانه مشکل باشد

نصب پرده شید:

پرده های شید خلاف پرده های تجملاتی نصبآسان داشته و به دو صورت دستی و موتوری (با ریموت کنترل) در دو جهت بالا و پائین هدایت می شوند.وبه دو صورت ساده و طرح دار استفاده میشود. خانم های خانه دار از این پرده ، در کنار پرده های توری نیز استفاده میکنند و تولید کنندگان این مدلدیزاین مورد علاقه مصرف کننده را فراهم می سازند.

پرده های شیدرول,پرده شیدرول,ویژگی و مشخصات پرده‌های شید رول,مشخصه های پرده شیدرول,قابلیت شستشوی پرده‌ های شیدرول,انتقال نور از طریق پرده‌های شیدرول,پرده شید,انواع پرده های شید,شیدرول

طبقه بندی پرده شید از نظر جنس در بازار های فروش:

پرده شید ( لایت , ساده)
پرده شید ( پشت فوم دار )
و از نظر قابلیت استفاده همان طور که گفته شد بر دو نوع میباشند

پرده شید دستی :

پرده هایی که با زنجیر یا طناب به صورت مکانیکی قابل استفاده میباشد.

پرده شید برقی :

پرده هایی که یا با ریموت کنترل و یا با سیستم هوشمند کنترلی قابل استفاده هستند.

فروش پرده شید :

پرده شید به دلیل تناسبات ویژه ای که دارد در خانه های مسکونی و ادارات و بعضا در بیمارستان ها بکار میرود و علاوه بر اینکه کارایی بسیار خوب در عین سادگی، زیبائی و ظرافت خاصی را به همراه دارد . و با توجه به طرح ها و رنگبدی های مختلف آن انتخاب این نوع با سهولت انجام میشود با اینکه به تنهائی یک پرده مدرن به حساب می آید، میتواند در کنار پرده های توری نیز دیزاین مورد علاقه مصرف کننده را فراهم سازد.

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*