تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

پرده لوردراپه یک عاشق است

پرده لوردراپه یک عاشق است و زندگی هیچ وقت روی یک پاشنه نمی‎چرخد. این جمله را می‌توان از لا به لای صفحات زندگی در پرده لوردراپه فهمید.

شما با ورق زدن صفحات زندگی در روی پرده‌های لوردراپه گاهی قرار است آفتاب ملایم صبحگاهی را تماشا کنید و گاهی نیز قرار است به تنفس یک هوای بارانی زیبا و دلنشین بنشینید.

هوا هرچه که باشد پرده‌های لوردراپه فقط عشق و زیبایی آن را به چشمان شما خواهند رساند. پرده لوردراپه مانند یک سنگ صبور، سختی‌ها را به جان خواهد خرید و بدی‌ها را از چشمان شما دور خواهد ساخت.

پرده لوردراپه یک پرده عاشق است. او عاشق زیبایی‌ها است. همه این را می‌دانند. تلالو خورشید در اولین لحظات صبحدم، برای این عاشق دلخسته نور هدیه می‌آورد.

اما پرده لوردراپه منتظر شماست. تا ببیند شما در وجود خود از چه چیزی لذت می‌برید. بله پرده لوردراپه عاشق شما است و مطابق میل شما تغییر خواهد کرد و نور را به میل شما به بازی خواهد گرفت. نور هم از عشق پرده لوردراپه به شما آگاه است و هیچ مقاومتی در لابلای این ورق‌های زندگی نخواهد کرد.

پرده لوردراپه یک عاشق است

سلامی به گرمی پرده لوردراپه

صبح ها که پرده لوردراپه را می ببینید، صدای یک سلام را از لا به لای صفحات عمر او خواهید شنید. او به زبان نور با شما صحبت می‌کند.

اولین سلام صبح را از پرده دراپه خواهید شنید. اما این همه صحبت‌های این پرده زیبا و بی نظیر نیست. این پرده‌های زیبا می‌توانند مانند یک برنامه‌ریزی زنده برای شما باشند.

صبح‌ها با سلام او از خواب شیرین بیدار می‌شوید و عصرها با خسته نباشیدهای او به فکر صرف یک عصرانه دلنشین خواهید نشست.

پرده‌های لوردراپه تشنه محبت هستند. تشنه محبتی که قرار است شما و خانواده خود روبرویی آن به همدیگر ابراز نمایید تا این پرده زیبا از این ابراز صمیمیت و دوستی بین شما نیرو بگیرد و انرژی جذب کند.

از لا به لای ورق‌های پرده‌های لوردراپه که هرکدام پر از سال‌ها صحبت و تجربه هستند، هیچ هوای غمگینی وارد خانه شما نخواهد شد.

پشت این پرده نازنین هرچه که باشد شما در روبروی آن فقط عشق و محبت را احساس خواهید کرد و فقط ابراز عشق خواهد بود که این پرده را همیشه برای شما زنده نگه خواهد داشت.

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*