تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

کاشی تصویری یگانه اثر هنری در منزل شما

کاشی تصویری یگانه اثر هنری در منزل شما

 

چاپ تصویر روی کاشی مانند کشتی است که شما را از ساحل سادگی و خسته کننده ی کاشی ها سوار می کند و با خود به دریای طرح ها و نقش ها می برد.

وقتی به کاشی های تکراری و بی روح منزل خود نگاه می کنید چه حسی دارید؟ شاید دلتان می خواهد همه ی آن ها را بکنید تا شاید آرامش از دست رفته ی خود را باز یابید، اما می شود کار بهتری هم کرد، چرا همه ی کاشی ها را دور بریزید در حالی که هر کدام از آن ها بلیط دگرگونی و تغییر را همراه خود دارند؟

فقط با تغییری کوچک می شود روح و جان تازه را دوباره به فضا هدیه کرد، و این تغییر همان چاپ روی کاشی است.

 

کاشی های تصویری نجات دهنده ی یکنواختی ها

 

با چاپ طرح های دلخواه روی هر کاشی، شما پازلی را می سازید که می تواند کامل کننده ی هارمونی دکوراسیون منزل باشد و می تواند در عین دوستی با عناصر خانه،  پیروز جنگ با آن ها باشد و با تضاد رنگی خود در فضا خودنمایی کند.

 کاشی تصویری 46541648741

مامنی برای تماشای طبیعت با کاشی های تصویری

 

با نقش و نگار های روی کاشی ها می توانید ذهن خود را از داخل خانه به دنیای بیرون پیوند زده و از تماشای طبیعت از نزدیک لذت ببرید. تصور کنید لحظه ای از خستگی کار می نشینید و ناگهان چشم شما به تصاویر کاشی ها دوخته شود، خستگی ها چمدان خود را جمع می کنند و در بی انتهایی افق محو می شوند.

 

چکیده ای از مهربانی های کاشی تصویری

 

کاشی ها، علاوه بر این که طبیعت را مهمان خانه ی شما می کنند نجات دهنده ی شما در از بین بردن انواع لکه ها هستند. همه ی ما می دانیم که رقص کوچک ترین لکه ها روی کاشی چقدر می تواند آزاردهنده باشد اما اینجاست که این کاشی ها، شما را از غرق شدن در این مشکلات نجات می دهد و هدیه ی او به شما فقط هفته ای یکبار گردگیری است.

علاوه بر آن جادوی این نوع کاشی، در فریب چشم ها تحسین برانگیز است، چراکه با استفاده از رنگ های مناسب و نقش های فریبنده تاثیر فراوانی در بزرگ یا کوچک نشان دادن فضا دارد.

و در آخر این کاشی های متواضع با قیمتی مناسب زیبایی را به منزل همگان هدیه می دهند.

 

 

 

 

لینک کوتاه :

https://noazine.com/?p=12158

مطالب مرتبط :

مطلب مرتبط با این پست وجود ندارند

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*