تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

کرکره فلزی ، پرده سلطنتی منزل

کرکره فلزی، پرده سلطنتی منزل

 

کرکره فلزی شاید صلابتی به اندازه پرده های سلطنتی کاخ پادشاهان قدیم داشته باشد. ابهتی زیاد کرکره فلزی بی دلیل نیست. چرا که تنها پرده ای است که در میان سایر پرده ها از زیبایی بی نظیری و جنس خاص فلز بهره برده است.

فلز برای زیباسازی! فلز برا پوشاندن پنجره های منزل! عجیب است ولی حقیقت دارد. عنصر فلز به کار رفته در پرده فلزی نشان از اوج محکم بودن پرده است!

 

کرکره فلزی این عنصر خالص فلز

 

اما تصور نکنید که شما با پاره ای از آهن های زنگ زده روی کرکره فلزی روبه رو هستید بلکه فلز ها به صورت ظریف برش خورده و برش های منظم برای اینکه در لابه لای پرده قرار گیرند و زینت بخش منزل شود مراحل پیچیده ای را طی می کنند.

اما پرده فلزی برای جذاب شدن به برش های ظریف و جنس خاصش اکتفا نکرده است بلکه از تکنولوژی چاپ نیز برای اینکه در دنیای پرده ها حرفی برای گفتن داشته باشد استفاده کرده است. چه چیزی بهتر از این!! چاپ تصاویری بی همتا روی فلز این عنصر خالص!

کرکره فلزی آبی

جسور باشید و کرکره فلزی تصویری را انتخاب کنید

 

تصاویری را دوست دارید اما نمی دانید چگونه آن ها را جلو چشمان خود نمایان کنید ما به شما پیشنهاد می دهیم که جسور باشید و از چاپ تصویر روی پرده کرکره فلزی بهره ببرید.

تصویری که روی پرده فلزی نقش نمایی می کند می تواند فضای آشپزخانه و شاید هم اتاق نشیمن شما را مزین کند. البته صبر کنید شما نصف روز را در محل کار  و یا مغازه به سر می برید، دراستفاده از این پرده فلزی جان سخت در این محیط ها بی بهره نمانید. و با چاپ الگو  و آرم و یا لگوی مغازه تان، محصول خود را از طریق این پرده فلزی بی نظیر تبلیغ کنید.

 

ویژگی های بی نظیر کرکره فلزی

 

چیزی که مشتریان ما همیشه به دنبال آن هستند این است که صاحب پرده ای شوند که هم خاص و منحصر به فرد باشد و هم اینکه در دکوراسیون منزلشان به زیبایی بدرخشد و همچنین با سایر المان های دکوراتیو هم خوان و هم سو باشد. البته که از قیمت مناسب نیز برخوردار باشد. اما تمام این نکات را کرکره فلزی صاحب می باشد و این پرده فلزی زیبا همچنین، نصب آسان و شستشوی بسیار راحتی دارد که سبب می شود چشم اکثریت به دنبال این گونه پرده ها باشد.

 

 

لینک کوتاه :

https://noazine.com/?p=12253

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*