تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

کاغذ دیواری سه بعدی ، بلیط کم هزینه برای سفر به طبیعت بکر

 

کاغذ دیواری سه بعدی، بلیط کم هزینه برای سفر به طبیعت بکر

 

آیا از دنبال کردن مسیر حرکت مورچه روی دیوار منزل خسته شده اید؟!! آیا از تار عنکبوتی که در شکاف سفید دیوار جا خوش کرده به ستوه آمده اید؟! آیا سفیدی دیوار برای شما تکراری و خسته کننده می باشد؟ یا می خواهید با تماشای دیوار، سفری به کهکشانها داشته باشید! شاید هم علاقه دارید در اعماق رمزآلود اقیانوس ها شناور شوید!! می توان روی کاناپه لم داد و به این  مکان های رویایی سفر کرد. اما چگونه؟! با کاغذهای دیواری سه بعدی تمام این ها امکان پذیر است.

کاغذ دیواری که تصویری از فضای بی نهایت را در خانه تداعی می کند حس نابی را در فضای خانه آکنده می کند. تصور کنید که در منزل هستید و در عین حال در دل طبیعت گشت و گذار می کنید.

دنیای زیر آب را روی دیوار به تصویر بکشید.

 کاغذ دیواری 51634416789

روی کاغذ دیواری سه بعدی، تصویر زیبای یک دریا با موج هایی که واقعی به نظر می رسند حس شیرین موج سواری را ایفا می کند. ایجاد دنیای ستارگان، روی دیوار، دیگر دور از دسترس نیست و پدیده های گیتی به آسانی قابل لمس هستند. با تکنیک های به کار رفته روی کاغذ دیواری سه بعدی حس غرق شدن در تصویر، به بیننده القا می شود.

تکنیک زیرکانه بزرگ جلوه دادن دکوراسیون فضای منزل

 

کاغذ دیواری نقش ویژه ای روی کوچک یا بزرگ نشان دادن دکوراسیون منزل دارد چرا که با نقش و نگار متنوع به گونه ای عمل می کند که فضای بسته ی خانه را به فضای بیرون پیوند بزند.

از هارمونی کاغذ دیواری سه بعدی با دکوراسیون غافل نشوید!

یکی دیگر از مزایای بی نظیر این پدیده شگفت انگیز، هارمونی رنگی آن است که با سایر عناصر موجود در دکوراسیون منزل پیدا کرده است.

 

کاغذ دیواری سه بعدی، کوله باری از ویژگی های مثبت

دیگر از سابیدن دیوار سفید که حتی لکه های کوچک به راحتی روی آن طنازی می کنند دست بکشید و با کاغذ دیواری سه بعدی تمیزی، هارمونی، زیبایی بی نظیر و بی همتا را به  دکوراسیون فضای منزل اضافه کنید.کاغذ دیواری سه بعدی با توجه به کاربردهای زیادش بسیار فروتن است! و با قیمت مناسبی مهمان دیوارهای منزل شما می شود.

 

 

 

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

2 پاسخ به معرفی طرح های جدید کاغذ دیواری سه بعدی جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*