تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

زیبایی یعنی پرده زبرا و پرده زبرا یعنی زیبایی!

زیبایی یعنی پرده زبرا

پرده زبرا، خلق هنری کمیاب و دوست داشتنی است. اگر به صحبت ما به دیده اغراق بنگرید باید بگوییم در حق پرده زبرا اجحاف کرده‌اید. چرا که اگر نگاهی به تصاویر پرده‌ی زیبای زبرا بیندازید، به این امر پی خواهید برد که تاکنون هیچ پرده‌ای نتوانسته است این همه هنر و زیبایی را در خود خلق کند.

تلفیق تورهای ظریفی که مانند تورهای لباس عروس هستند و جزء شکیل بودن و ظریف بودن چیز دیگری را فریاد نمی‌زنند و پارچه‌هایی که موازی با این تورهای بی‌نظیر به کار رفته‌اند، منظره چشم‌نوازی را برای دکوراسیون آفریده‌اند که هیچ جای دیگر مثل آن را نخواهید دید.

 پرده زبرا تخصصش در مدهوش کردن شما است!

پرده‌های زبرا انواع متفاوتی دارند از ساده گرفته تا تصویری! از تک رنگ گرفته تا رنگین کمان عشق! از طرح‌های هنرهای اقلیم باستان گرفته تا طرح‌های تکنولوژیکی عصر صفر و یک! از اعماق اقیانوس‌های بی‌کران گرفته تا نهایت کهکشان‌های اسرارآمیز.

تمام این طرح‌ها و تصاویر را می‌توانید در پرده‌ی زیبای زبرا جستجو کنید و با خیال راحت هارمونی و همخوانی پرده زبرا را با سایر المان‌های دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید. نگران رنگ‌های خاص کف پوش و یا دیوارهای خانه خود نباشید! پرده‌های بی‌نظیر زبرا یعنی تنوعی بی‌انتها که بی‌شک شما هنگام انتخاب یک پرده‌ی زیبای زبرا، نیاز به آب قند خواهید داشت.

زیبایی یعنی پرده زبرا و پرده زبرا یعنی زیبایی

تصاویر در دل پرده زبرا به سخن می‌آیند

می‌توانید روی پرده بی‌نظیر زبرا در کنار تورهای نازک‌تر از جان! تصاویری که مدت هاست در اعماق ذهنتان، شما را قلقلک می‌دهد را بیرون بکشید و آن را روی پرده زبرا به عینیت تبدیل کنید. تصویری که برایتان مرموز است ولی در عین دوست دارید در جلو چشمان شما باشد تا روزی رمز آن را کشف کنید را می‌توانید روی پرده زبرا به چاپ برسانید.

خاصیت عجیب زبرا این است که سبب می‌شود تصاویری که روی آن منقش شده‌اند به سخن بیایند و سخن از داستان‌ها و افسانه‌های نهفته تصویر کنند.

شاید هم با آوازخوانی یک پرنده زیبا روی پرده تصویری زبرا، بعد از ظهری دلچسب را در اتاق نشیمنتان برایتان رقم بزند. علت اینکه پرده تصویری زبرا شما را به افسانه نزدیک می‌کند؛ کیفیت بالای چاپ تصاویر آن است. به گونه‌ای که گویا تصویر زنده است و فقط منتظر یک هم صحبت اهل دل است.

بیائید تا رازهای کشف نشده را با کمک پرده زبرا فاش کنیم

در هیاهوی خیابان‌های شلوغ و ویراژهای موتورها که بی‌امان در خیابان مسابقه گذاشته‌اند. شما می‌توانید آرامش‌ساز خانه خود باشید. کافی است کمی اهل ذوق و هنر باشید. تصویری از طبیعت بکر جهان هستی و یا تصویری از یک هنر زیبا را روی پرده زبرا خود به نگاره در آورید و آنگاه به تماشای آن بپردازید تا به دنیال خیال سفری کنید و از سر و صداهای بی‌امان این روزها کمی بیاسائید.

زبرا با کمک تورهای زیبایی که به طور موازی در کنار پارچه به کنار رفته است شیطنت بزرگی می‌کند و آن هم این است که اجازه نمی‌دهد راز پشت پرده و پنجره بر ملا بماند چرا که به راحتی اسرار این مکان‌های مرموز را فاش می‌کند. پس هیچ چیز از دید پرده تصویری زبرا مخفی نیست.

پرده زبرا در محیط کار نیز دست از سر شما بر نمی‌دارد

غفلت از دکوراسیون محیط اداری یعنی غفلت از زندگی! اینکه با خود تصور کنیم محیط اداری، نیازی به دکور ندارد و از همان پارچه‌های چند سال پیش استفاده کنیم، نه تنها جذابیتی به اتاق نمی‌بخشد بلکه سبب می‌شود محیط را خسته و دل آزرده نشان دهد. سالن آرایشی را در نظر بگیرید که بانوانی زیادی در آنجا رفت و آمد دارند و همگان عاشقان زیبایی هستند پس چرا با یک دکور شیک روی پنجره، فضا را هنری‌تر خلق نکنیم تا مشتریان به هنر واقعی شما پی ببرند. بهترین انتخاب برای محیط‌‌های اداری و سالن‌های آرایشی و … بی‌شک پرده زبرای بی‌همتا است که در طنازی و زیبایی نظیری ندارد.

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*