تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

شاهکاری از جنس شرشره تصویری

شاهکار شرشره تصویری

شرشره تصویری یعنی زیبایی وصف ناپذیر! اگر دقت کرده باشید اکثر خانه‌ها دارای راهرو هستند. راهروها یعنی مسیرهای عجیب و غریب که پر از رمز و راز هستند و ما نمی‌دانیم در انتهای مسیر راهروها به کجا خواهیم رسید. راهرو مانند سایر بخش‌های خانه نیاز به دیزاین و تزئین دارند چرا که رمز و راز و اسرار را می‌توان از راهروها بیرون کشید و آن را زیباتر کرد.

به دلیل فضای دالان مانندی که دارد فضای خاص و منحصر به فردی را نسبت به سایر محیط‌های خانه ایجاد می‌کند برای همین، شما نیاز دارید راهروی خانه خود را به بهترین شکل تزئین کنید. اما یکی از این تزئین‌ها استفاده از شرشره تصویری یا ریسه تصویری است.

هیاهو دشت با شرشره تصویری تنها یک خیال نیست!

شرشره تصویری که تصاویر مورد علاقه شما بر روی آن نقش بسته است، بیش از حد می‌تواند راهرو خانه شما را جذاب‌تر و جالب‌تر کند. تصور کنید تصویر یک دشت بی‌کران با گل‌های رنگارنگ بر روی ریسه تصویری منقش شده باشد و شما با عبور از شرشره تصویری گل‌ها را به هیجان در می‎آورید همانند باد و طوفانی که بر سراسر دشت می‌وزد، آرامش گل‌ها را به هم می‌ریزید و یا گل‌ها را پرپر می‌کنید و شکوفه‌ها را سر به باد می‌دهید.

همه این موارد با عبور  شما از تار و پود ریسه تصویری اتفاق می‌افتد. هیجان و هیاهویی که در دشت و بین گل‌ها ایجاد می‌‌شود وصف‌ناپذیر است اما همین که شما از شرشره تصویری عبور کردید، باز هم همان نظم خاص کائنات به سمت دشت سرازیر می‌شود و گل‌ها به آرامش می‌رسند. یا اینکه پرده‌ای را تصور کنید که تصویر یک آبشار بر روی ریسه تصویری نقاشی شده باشد شما با عبور از آبشار خشم و خروش بسیار زیادی را به این آبشار خروشان می‌دهید مواظب باشید از بالای آبشار به پایین سقوط نکنید.

چرا شرشره تصویری محبوب دکوراسیون است!

ریسه‌های تصویری نه تنها زیبایی را برای دکور منزل شما به ارمغان می‌آورند، بلکه می‌توانید با کمک این نوع پرده برای خانه خود فضاسازی کنید. اگر از فضای کوچک خانه خود رنج می‌برید به جای دست روی دست گذاشتن بهتر است خلاق باشید.

با کمک ریسه تصویری فضای خانه را به دو قسمت تقسیم کنید و کاربری‌های مختلفی را برای محیط خانه خود ایجاد کنید با این کار نه تنها شما توانسته‌اید از فضا استفاده مفید کنید بلکه با زیبایی و خلاقیت تمام این دو فضا را از هم جدا کرده‌اید.

شرشره‌های تصویری با قیمت بسیار مناسبی که دارند می‌توانند مهمان خانه زیبا دوستان بسیاری از افراد باشند

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*