تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

پرده زبرا در سرسرای خانه های شما به زیبایی می درخشد.

پرده زبرا در سرسرای خانه های شما به زیبایی می درخشد.

تک ستاره منزل شما که سرسرای خانه را شکیل تر می کند چیزی نیست جز پرده زبرا تصویری. پرده زبرا در تک تک تاروپودش، زیبایی رخنه کرده است و جز جدایی ناپذیر آن شده است.

تصاویری با نقوش اسلیمی و یا طرح های سنتی را برای فضای منزل طلب می کنید؟ چرا سری به پرده های زبرا نمی زنید که نقوش اسلیمی را چنان هنرمندانه در بافت پارچه نقاشی کرده است که گویا این طرح های اسلیمی واقعیتی زنده هستند.

اگر خواهان طرح های سنتی زیبا هستید که تاریخ ایران کهن را می خواهید دوباره زنده کنید، ما به شما نقوش سنتی چاپ شده روی پرده زبرا چاپی را پیشنهاد می کنیم. این پرده زیبا، هر نقش و رنگی را چنان با کیفیت بالایی به نگاره در آورده است که گویی تاریخ را به زمان کنونی دعوت کرده است.

 

پرده زبرا 8741239905845235245245

سفری دور و دراز به گذشته و آینده با پرده زبرا

پرده های سلطنتی کاخ پادشاهان ایران باستان را می توانید در دکور منزل خود داشته باشید، کافی است نگاهی به طرح ها و پرده های سلطنتی نصب شده در سرسراهای پادشان بیندازید و آنگاه تصاویر را روی پرده زبرا به چاپ برسانید. به همین راحتی با کمک تکنولوژی می توان به زمان سفر کرد.

آیا لمس حضور سیاره نپتون شما را به وجد می آورد، چرا تصویر این سیاره دور افتاده را روی پرده زبرا به چاپ نمی رسانید و از نزدیک این سیاره رمزآلود را لمس نمیکنید.

کودک شما خواهان برقراری ارتباط با سرزمین عجایب آلیس است! با چاپ تصاویر این سرزمین روی پرده زبرا، کودک خود را به این سفر شگفت انگیز هدایت کنید.

اتاق کار شما نیاز به یک طرح آرامش بخش دارد تا گهگاهی با نظاره آن، ذهن را به آرامش رساند. این طرح می تواند تصویری از موج های آرام و رام شده دریا و اقیانوس های بیکران باشد و یا شاید هم تصویر دشتی هموار با گل های لاله واژگون!

خوابی آسوده با کمک چشم انداز پرده زبرا

تصمیم دارید در اتاق خواب با فراغت خاطر به خواب بروید؟ ما به شما چشم اندازی را پیشنهاد می کنیم که با مشاهده آن بدون هیچ دغدغه ای به خوابی عمیق فرو می روید. چشم اندازی از جنس راه های جنگلی پر از درخت های سر به فلک کشیده و شاید هم تصویر ستارگان در کهکشان راه شیری در دل کویر!

هر تصویری را که در قهقرای ذهنتان جا خوش کرده است و شما با فکر کردن به آن غرق لذت می شوید را در دنیای واقعی به نگاره در آورید، کیفیت بالای چاپ تصاویر به قدری است که فکر می کنید آن تصویر در جهان هستی به صورت واقعی حضور دارد!

پرده زبرا چاپی این پرده زیبا در خانه بسیار حضورش حس می شود. دکوراسیون خانه به پدیده ای چشم انگیز نیاز دارد که با اوصاف بالا، پرده زبرا می تواند آن حس عمیق و جلوه بصری بی نظیر و چشم انداز بی نهایت  را در دکور منزل بیافریند.

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*