تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

چاپ عکس روی کاشی ، این هنر سحرآمیز

چاپ عکس روی کاشی، این هنر سحرآمیز

 

برای چاپ عکس روی کاشی هیچ وقت دیر نیست. چقدر از خانه شما را کاشی ها تشکیل می دهند. حمام ها، سرویس بهداشتی ها، آشپزخانه و قسمت های دیگری که روی هم رفته شاید کمتر از 15 درصد از فضای خانه شما را بپوشاند. برای این نقاط هرچند کمی ولی خاطره انگیز چه فکری نموده اید.

شاید کاشی های آشپزخانه همیشه در دید است، و از آن مهم تر خانم های خانه دار وقت زیادی را در روز جلو این کاشی ها، می گذرانند. چاپ عکس روی کاشی های آشپزخانه چقدر می تواند در روحیه شما تاثیرگذار باشد. امتحان کنید شاید آشپزی شما بهتر شود.

گل های بهاری، یک طبیعت بکر یا میوه و سبزیجات، چاپ عکس روی کاشی در کدام طرح برایتان بهتر است؟ روحیه شما بیشتر با کام عکس مانوس تر است.؟ باور کنید این نکته ریز آنقدر می تواند در روحیه شما تاثیرگذار باشد که لحظات شیرینتان در منزل با آنها عجین شود.

فرش بامبو565

انرژی مثبت

وقتی به یک پیک نیک آخر هفته ای می روید، تا چند روز درباره آن صحبت می کنید؟ شاید یک ماه دیگر در جمع دوستانه هم به یاد آن بیفتید و خاطرات آن را با هم مرور نمایید. چاپ عکس روی کاشی های منزل هم می تواند، یک انرژی مثبت ماندگار در ذهن شما بسازد.

اگر کنار وان خود در حمام روی کاشی ها عکس چند دلفین را چاپ کرده باشید، لذت یک حمام تا ساعت ها در افکار شما خاطره سازی خواهد نمود. بله این کاشی های سحرآمیز.

شما در واقع با چاپ عکس روی کاشی، به آنها جان می دهید. روح در آنها می دمید و انرژی مثبت این روح و جان، به روح و جان خانه و خانواده شما برمی گردد. هیچ چیز لذت بخش تر از این نیست که شما از کار روزانه و روزمره خود، هیجان زده شوید، با تکه های خانه خود دل بدهید و قلوه پس بگیرید.

چاپ عکس روی کاشی ساده ترین کاری است که می توانید برای خانه خود انجام دهید و در عوض این خانه شما آن را با همه وجود خود به شما بر خواهد گرداند. نگاه هایی که برای شما به یادگار خواهند ماند. لذتی که در خانه دیگران چشیده اید، می تواند یک حس عاشقانه دیگر به زندگی پر از عشق شما بیفزاید.

 

لینک کوتاه :

https://noazine.com/?p=12163

مطالب مرتبط :

مطلب مرتبط با این پست وجود ندارند

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*