تماس با ما

02155890530

پست الکترونیکی

info[at]noazine.com

10 ایده عالی برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب کوچک

سایت نوآذین در این پست به بررسی ایده های نابی که دکوراسیون داخلی اتاق خواب مارو بزرگتر نشون میده میپردازید .

برای این منظور ۱۰ ایده ی مدرن مطرح خواهیم کرد که شما میتونید بدون هیچ ترسی آنها را در منزل خود پیاده سازی کرده و محیطی بزرگتر تر را تجربه کنید در عین کوچکی محیط اتاف خوابتان !

اصولا در طراحی مدرن بیشتر طراحان و همینطور مشتریان در دکوراسیون داخلی اتاق خواب به دنبال داشتن محدوده ای برای نشیمن ، فضای کار کوچک و تخت بزرگ می باشند .

در صورتی که ما نباید فراموش کنیم که ساختار اصلی دکوراسیون اتاق خواب ساختاری است برای استراحت و تجدید قوا در نظر گرفته شده و اگر به این نکته بیشتر توجه کنید فضای زیباتری را خواهید ساخت و میتونید خودتون خالق محیط آرامشی خودتون باشید .

 دکوراسیون داخلی اتاق خواب, 10 ایده عالی برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب کوچک

دکوراسیون داخلی اتاق خواب, 10 ایده عالی برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب کوچک

دکوراسیون داخلی اتاق خواب, 10 ایده عالی برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب کوچک

دکوراسیون داخلی اتاق خواب, 10 ایده عالی برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب کوچک ایده عالی ترین دکوراسیون داخلی اتاق خواب

در واقع میتوان گفت دکوراسیون اتاق خواب ساده تر برای خواب شب بسیار مناسب تر است. حتی در کشور ایالات متحده انجمنی وجود دارد به نام انجمن خواب آمریکاییان و این انجمن همیشه به سادگی این فضا تاکید دارد که میتونید در این مقاله صحت این موضوع را ببینید.

در اینجا 10 ایده عالی برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب کوچک کوچک و راهنمایی به منظور کمک به شما برای خلق یک دکوراسیون اتاق خواب اصولی را خواهیم داشت . در واقع هر چند که اتاق خواب شما ممکن است کوچک به نظر برسد اما به کمک این کارها میتوانید اونو بزرگتر جلوه بدید. پس با ما باشید با ۱۰ ایده برای دکوراسیون اتاق خواب کوچک

1 – وارد کردن رنگ روشن و نور به دکوراسیون اتاق خواب

رنگ سفید یک انتخاب هوشمندانه و عملی برای یک دکوراسیون اتاق خواب کوچک است. در واقع این رنگ فضای فکری و بصری شما را به دور از شلوغی های روزمره می برد. استفاده از این رنگ باعث می شود که روشنایی فضای شما بیشتر به چشم بیاید و حتی دیوارها و پنجره های داخل اتاق خواب هم روشنتر به نظر برسد.

بردن تخت به یک گوشه از اتاق

در اکثر دکوراسیون اتاق خواب های مدرن تخت را در مرکز و بین دو دیوار قرار میدهند و که این الگو در دکوراسیون اتاق خواب های کوچک به منزله خودکشی در دکوراسیون تلقی می شود !

برای به حداکثر رساندن استفاده خود از فضای اتاق خواب حتما تخت خود را به یکی از گوشه های اتاق که مانعی در اطراف آن وجود ندارد ببرید و به دیوار بچسبانید. حال اگر احساس میکنید که این سیستم به مانند اتاق های خوابگاه شده است به گوشه بالا سرتان یک اویز دکوری اضافه کنید این کار باعث خنثی سازی حس شما می شود.

پرهیز از انتخاب تخت هایی با فریم بزرگ

چند متر فضای اضافه در دکوراسیون اتاق خواب خیلی میتونه حیاتی باشه.  به جای استفاده از مدل های بزرگ برای بخشی که سمت پای شما قرار دارد، از یک چارچوب ساده برای بخش بالینی(جایی که سرتان را قرار می دهید) برای ظاهر تخت خود استفاده کنید. یا یک چارچوب با مدل هالیوودی انتخاب کنید که پایین تخت را پوشش دهد و بیشتر از محیط تشک گسترده نباشد. شما می توانید فضای بالای تخت را با هنر تزئین کنید.

به استقبال مینیمالیسم بروید!

با استفاده از کم کردن اجزای دکوراسیون اتاق خواب خود به موارد مورد نیاز و محبوبتان، کمی به دکوراسیون اتاق خواب فضای مناسب اضافه کنید. تمرکز اصلی این فضا بدون شک تخت خواب هست، بنا براین موارد دیگر را تا جایی که ممکن هست کم کنید. حتی با استفاده از built-ins ها میتونید فضای بیشتری هم اضافه کنید. اگه بتونید با استفاده از این مورد کلیدی فضای اتاق را بیشتر کنید ، تخت خواب در گوشه ای دنج قرار خواهد گرفت. (builts-ins ها در اینجا یعنی استفاده از تخت های جدید تاشو که فضای کمتری را از دکوراسیون اتاق خواب می گیرند)

آینه ها را بزرگتر کنید

آینه ها یک اتاق خواب کوچک را بزرگتر نشون میدند، البته با بزرگنمایی از اتاق. همچنین تنظیم جای آینه به طوری که نور طبیعی را بازتاب دهد باعث افزایش نور طبیعی اتاق می شود. حتماً این سوال براتون پیش میاد که آسون ترین راه قرار داده یه آینه بزرگ در دکوراسیون اتاق خواب چیه؟ خوب خیلی سادست، قرار دادن یه آینه قدی بزرگ و تکیه دادنش به دیوار! هیچ سوراخی هم نیاز نیست. خیالتون از خراب شدن دیوار اتاقتون هم راحته.

فضای زیر تخت را به دکوراسیون اتاق خواب دعوت کنید!

اگر به بازار میرید برای خرید یه تخت جدید، توجه کنید که تخت خواب جدیدتون کشویی در زیرش داشته باشه.اگر فضای دکوراسیون اتاق خواب شما کوچیکه و جای باز شدن کشو وجود نداره، از سبد های کوچیک میتونید استفاده کنید و زیر تخت قرارشون بدید.

عمودی زندگی کنید

اگر فضای کف دکوراسیون داخلی اتاق خواب محدود هست ولی ارتفاع اتاق زیاده (سقف بلندی داره)، میتونید از یک مدل خاص برای قرار دادن تخت استفاده کنید. مثلاً تخت خواب را بالای کمد یا هر جای ممکن دیگه قرار بدید. یعنی اینکه تخت در ارتفاع بالاتری قرار بگیره. این انتخاب برای همه نیست اما برای کسانی که با بالا رفتن از تخت مشکل ندارند، موقعیت خوبیه تا فضای بیشتری به دکوراسیون اتاق خواب خود بدهند.

کاغذ دیواری اضافه کنید.

چون اتاق شما کوچیکه دلیل نداره که کسل کننده باشه. یک کاغذ دیواری با الگوی واضح و مشخص به یک دیوار کانونی مانند دیوار بالای سرتان ، اضافه کنید.

معمولاً میگند که کاغذ دیواری ها فضای دکوراسیون اتاق خواب را کوچکتر نشان می دهند، ولی اگه از الگوی مناسب کاغذ دیواری با طرح زیبا و در جای درست استفاده شود، حتماً نتیجه معکوس خواهد بود.

زمان انتخاب کاغذ دیواری، از یک الگوی با مقیاس بزرگ استفاده کنید به جای استفاده از الگوهای کوچک و شلوغ. فراموش نکنید که با استفاده از مختصات درست تخت خود در کنار کاغذ دیواری جدید زیبایتان، یک ظاهر منسجم ایجاد کنید.

با استفاده از قفسه های چند منظوره، خلاقیت داشته باشید

قفسه چند منظوره می تواند به شیوه های گوناگون در دکوراسیون داخلی اتاق خواب کوچک شما استفاده شود. در اینجا ما چند ایده برای قفسه های چند منظوره مطرح می کنیم:

  • جایگزین پاتختی
  • میز ورودی در جلوی درب
  • کتابخانه
  • محلی برای جمع آوری کلکسیون جعبه های لباس خانگی و تجهیزات آرایشی
  • میز لپ تاپ

یک تاقچه درست کنید

در ساختار های جدید ساختمانی و دکوراسیون داخلی اتاق خواب ، تیغه ها معمولاً تو خالی هستند و ابعادی ۲×۴ چوبی دارند. اگر تخت شما به دیوار بیرونی متصل نیست، تیغه های چوبی در دیوار را پیدا کنید و با برش آن ها یک تاقچه زیبا بسازید.ممکنه این تاقچه خیلی عمیق نباشه، ولی برای یه سری وسایل کوچیک مورد مناسب است

 

درباره گروه نویسنده نوآذین

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوآذین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده کلان محصولات و خدمات در زمینه دکوراسیون داخلی و تزئینات صنعت ساختمان است .

یک پاسخ به کاغذ دیواری سه بعدی – کاغذ دیواری ساده – کاغذ دیواری ارزان – انواع کاغذ دیواری رنگی – 2019

  1. سایت‌تون قالب خیلی ساده ، خوب و همینطور تاثیرگزار هستش، خودتون نوشتید؟ میتونید راهنمایی کنید چطور میتونم یه همچین قالبی
    درست بکنم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*